Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 11 kolejki Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu(...)
0
Już jutro w ramach rundy rewanżowej Nice PLŻ w Gdańsku zmierzą się zespoły Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk i bydgoskiej Polonii. (...)
0
Od poniedziałku (20.06.2016) w kasie klubowej będzie można nabyć wejściówki na spotkanie XII rundy NICE Polskiej Ligi Żużlowej, która odbędzie się 26 czerwca 2016 na stadionie przy(...)
1
W niedzielę żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża rozegrają mecz jedenastej kolejki Nice PLŻ. Rywalem zespołu będzie Polonia Bydgoszcz. Dziś poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie(...)
0
W Bydgoszczy Polonia pokonała KSM Krosno 48:42.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 10 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkani(...)
0
Przypominamy o przedsprzedaży biletów na mecz X rundy Nice PLŻ pomiędzy Polonią Bydgoszcz a KSM Krosno, który rozegrany będzie przy S2 w najbliższą niedzielę (5.06.2016) o godz. 15(...)
0
Trenerzy podali awizowane składy na niedzielne spotkanie.(...)
0
Sezon żużlowy w pełni. Jednym z liderów bydgoskiego zespołu w tym sezonie jest Viktor Kulakov. Zapraszamy do lektury wywiadu z młodym rosyjskim zawodnikiem.(...)
0
Bydgoska Polonia po zaciętym spotkaniu pokonała zespół z Gdańska 46:44.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 8 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu (...)
0
W najbliższy piątek odbędzie się pierwszy sparing w Bydgoszczy tym roku pomiędzy zespołem gospodarzy, a zawodnikami z Grudziądza.(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła, iż Damian Adamczak został zawodnikiem Polonii Bydgoszcz. Adamczak przeszedł do bydgoskiego klubu z Orła Łódź na zasadzie wypożyczenia.(...)
4
W niedzielę w Bydgoszczy dojdzie do spotkania miejscowej Polonii z gośćmi z Gdańska. Dziś poznaliśmy składy na to spotkanie.(...)
8
Już 22 maja Polonia będzie podejmować u siebie Reunalt Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Będzie to wyjątkowe spotkanie, którym uczcimy 70 jubileusz żużla w Bydgoszczy. Początek spotkania zap(...)
0
Mecz był zagrożony z powodu opadów deszczu jednak odbył się i zawodnicy są zadowoleni, że mogli pojechać pełne piętnaście biegów. (...)
1
W deszczowe niedzielne popołudnie, Orzeł Łódź rozgromił Polonię Bydgoszcz 60:30, choć gdyby nie upadek Michała Piosickiego i nerwowe starty Tungate'a, wynik mógł być jeszcze wyższy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 7 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)
15
Już jutro w kolejnej kolejce Nice PLŻ łódzki Orzeł podejmie na swoim torze zespół bydgoskiej Polonii.(...)
0
Orzeł Łódź i Polonia Bydgoszcz awizowały składy na spotkanie, które odbędzie się 8 maja. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com