Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
1
Ks. Piotr Prusakiewicz w zastępstwie prałata Daniela Adamowicza (kontuzja) celebrował dziś w Górsku mszę św. w intencji zawodników - jak podkreślił - tego pięknego żużlowego sport(...)
228
Myślę, że każdy z Was po kilku aktywnie spędzonych zimowych miesiącach, chciałby zgubić zbędne kilogramy - tak jak udało się to zawodnikowi bydgoskiej "Polonii". W konsekwencji tra(...)
0
- mówi w rozmowie z portalem ?Zuzelend.com?, Piotr Protasiewicz, filar zielonogórskiego zespołu, przymierzający się w tym roku do startów w eliminacjach ?Grand Prix?. (...)
0
Nie samą jazdą na żużlu młodzieżowiec żyje, chciałoby się powiedzieć. Czasem trzeba wziąć za naukę - tak, jak junior bydgoskiej "Polonii", który wziął udział w unijnym programie "E(...)
109
Mieszane sztuki walki, czyli tak ostatnio popularne MMA, stało się kolejnym elementem treningów zawodników bydgoskiej "Polonii". Niektórym z nich po jego zakończeniu dosłownie brak(...)
104
Nie, tym razem nie na bokserskim ringu, choć i takie treningi w ramach przygotowań do sezonu serwują bydgoskim zawodnikom szkoleniowcy, ale... na stoku narciarskim. Wykorzystując z(...)
334
W najbliższą niedzielę (15 stycznia) odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane będą środki "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na odd(...)
105
W najbliższy piątek (16 grudnia) ruszy sprzedaż karnetów na imprezy żużlowe rozgrywane w sezonie 2017 w Bydgoszczy. Władze klubu postanowiły utrzymać ceny karnetów i biletów na ubi(...)
2
Zawodnicy Polonii w czwartek na stadionie w Białych Błotach przeszli jak co roku testy wydolnościowe. Tym samym rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu w Nice PLŻ. (...)
593
Zaplecze PGE Ekstraligi mimo tego, że jest niższą klasą rozgrywkową to poziomem sportowym przewyższą wiele lig innych państw. Rozgrywki NICE PLŻ są emocjonujące i przyciągają na st(...)
32
Konflikt w bydgoskiej Polonii trwa. Wczoraj doszło do spotkania zainteresowanych stron wraz z obserwatorem z GKSŻ.(...)
114
Konflikt pomiędzy włodarzami klubu Polonii Bydgoszcz a jej dwoma zawodnikami : Damianem Stalkowskim oraz Patrykiem Sitarkiem zakończył się zawieszeniem na pół roku młodych żużlowcó(...)
106
Polonia Bydgoszcz ostro zabrała się za budowę zespołu na kolejny sezon. Damian Adamczak i Marcin Jędrzejewski zdecydowali się pozostać w swoim macierzystym klubem i w przyszły(...)
10
W minionym sezonie bydgoska Polonia walczyła o utrzymanie do ostatniej kolejki. Dzięki wygranej w Rawiczu Poloniści utrzymali się w lidze i to ich będziemy oglądać w sezonie 2017 w(...)
118
Mikołaj Curyło przedłużył kontrakt ze swoim macierzystym klubem. W czwartek przedstawiciele Gryfów poinformowali, że w przyszłym roku Curyło nadal ścigać się będzie w barwach Pol(...)
36
Viktor Kulakov będzie nadal reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz. Rosjanin w środę podpisał w klubie aneks do kontraktu na 2017 rok. (...)
106
W turnieju, który został rozegrany w formie trzynastobiegowej tabeli tryumfował były zawodnik bydgoskiej Polonii - Aleksandr Loktaev (...)
0
Już jutro (30.09.2016) na torze przy S2 zakończymy sezon Otwartymi Mistrzostwami Bydgoszczy na żużlu.(...)
103
Żużlowiec bydgoskiej Polonii zaprasza kibiców w sobotę na Stary Rynek. W godzinach 15-19 w ogródku lokalu Bobby Burger w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie z Oskarem-Ajtnerem Gollo(...)
107
Celem nadrzędnym Polonii oprócz utrzymania w lidze było spłacenie choć części zadłużenia. Władysław Gollob opowiedział jak mu się to udaje.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com