Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SMEDERNA ESKILSTUNA - Wiadomości
0
Dziś odbyła się II kolejka szwedzkiej Elitserien. Po dość ciekawym meczu Indianerna Kumla pokonała na wyjeździe Smederne Eskilstune 49-41. W tym spotkaniu wystąpiło dwóch Polaków.(...)
0
W meczu 1. kolejki szwedzkiej Elitserien Elit Vetlanda pokonała Smederne Eskilstuna 56:34. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Jarosław Hampel, zdobywca 12 punktów z dwoma bonusam(...)
0
Jak wczoraj informowaliśmy liga szwedzka budzi się z zimowego snu i już za tydzień zainauguruje rozgrywki. W dniu dzisiejszym kluby zorganizowały "Press&PracticeDay" oraz spotkania(...)
0
W Szwecji już za tydzień (5 maja) zainaugurują rozgrywki Elitserien. Na poniedziałek i wtorek ekipy zaplanowały dobrze znany na Wyspach Brytyjskich "Press and Practice Day".(...)
0
Rospiggarna Hallstavik w dzisiejszym meczu rewanżowym, ćwierćfinału szwedzkiej Elitserien pokonało Smederne Eskilstune 50:40 i to właśnie ona uzyskała awans do półfinału play - off(...)
0
Żużlowcy Piraterny przypieczętowali awans do finału pokonując dzisiaj beniaminka Elitserien na własnym torze. Przypomnijmy, że zawodnicy z Motali wczoraj również pokonali swoich ry(...)
0
Rewelacyjny beniaminek Elitserien uległ na swoim torze Piraternie dwoma oczkami. Choć do dziewiątego biegu nic nie wskazywało na porażkę gospodarzy. Prowadzili oni wysoko i wydawał(...)
0
Beniaminek pokonał na swoim torze faworyzowany zespół z Kumli w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Elitserien. Walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego biegu. Teraz Ind(...)
0
Dackarna pokonała na własnym torze beniaminka rozgrywek. Gospodarze od początku spotkania prowadzili, ale rywale próbowali gonić. Biorąc pod uwagę w jakim osłabieniu przyszło im st(...)
0
Żużlowcy z Vetlandy gładko pokonali beniaminka rozgrywek. Wynik, choć wysoki, nie zapewnił gospodarzom punktu bonusowego, gdyż w pierwszym meczu obu drużyn, Smederna zwyciężyła 62:(...)
0
Beniaminek Elitserien, który jest rewelacją obecnych rozgrywek uległ na swoim torze zespołowi Piraterny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ani sensacyjnego, gdyby nie wysokość tej por(...)
0
Bardzo wyrównany mecz odjechali zawodnicy beniaminka Elitserien przeciwko Indianom. Losy spotkania ważyły się do ostatniego biegu, który gospodarze wygrali 4:2 i zapewnili sobie mi(...)
0
Beniaminek rozgrywek okazuje się rewelacją sezonu. Dzisiaj żużlowcy Smederny Eskilstuna odnieśli drugie zwycięstwo ligowe i zostali liderem Elitserien. Pokonali dotychczasowego lid(...)
0
Do sporej niespodzianki doszło na torze beniaminka Elitserien - Smederny Eskilstuna. Gospodarze rozgromili zespół z Vetlandy, czym pokazali, że na własnym torze należy się ich obaw(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com