Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SMEDERNA ESKILSTUNA - Wiadomości
69
Słoweniec Matej Zagar nie wyklucza możliwości dalszych startów dla Smederny Eskilstuna, z którą zwyciężył w ostatnim sezonie Elitserien.(...)
1
Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się rewanż meczu finałowego w szwedzkiej Elitserien. Raworyzowana Elit Vetlanda, która wczoraj w pierwszym spotkaniu na wyjeździe w Eskilstun(...)
106
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien rozgrywanym na torze w Eskilstunie miejscowa Smederna uległa Elit Vetlanda 41:49. Goście osłabieni brakiem Martina Vaculika już od(...)
470
W dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 na torze w Eskilstunie rozpocznie się pierwsze spotkanie finałowe szwedzkiej Elitserien, w którym miejscowa Smederna zmierzy się z Elit Vetlandą(...)
0
Smederna Eskilstuna wygraną w pierwszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien na torze Masarny Avesta 38:52 niemal przesądziła o awansie do finału. W zespole gospodarzy wystąpiło dwóch P(...)
0
Późnym wieczorem poznaliśmy pary półfinałowe szwedzkiej Elitserien. (...)
0
Bardzo dużą niespodziankę sprawiła dzisiaj Smederna Eskilstuna w meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Elitserien, wygrywając na wyjeździe z Dackarną Malilla 43:46. Gospodarze do meczu (...)
105
W pierwszym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla, minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 46:44. Tak mała zaliczk(...)
100
Smederna Eskilstuna pokonała w ostatnim meczu rundy zasadniczej, na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 48:42. W zespole gospodarzy równe spotkanie rozegrał Grzegorz Walasek, któr(...)
0
We wtorkowy wieczór na stadionie Smederny Eskilstuna kibice mogli oglądać bardzo wyrównane spotkanie. Ostatecznie w meczu 12. rundy szwedzkiej Elitserien lepsi byli gospodarze, któ(...)
0
Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Smedernę Eskilstuna w stosunku 48:42 w ramach 11. rundy szwedzkiej Elitserien. Wśród gospodarzy najlepiej punktował Maciej Janowski, któr(...)
108
Masarna Avesta w ramach 10 kolejki szwedzkiej Elitserien, pokonała na własnym torze Smedernę Eskilstuna w stosunku 54:36. Liderm gospodarzy był Antonio Lindbaeck, który zanotował n(...)
102
W ostatnim meczu szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała nieznacznie Indianerne Kumla 47:43. W zawodach wystąpiło trzech Polaków. Cała trójka pojechała poniżej swoich (...)
105
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Eskilstuna Smederna po niezwykle zaciekłej rywalizacji uległa minimalnie na własnym torze Dackarnie Malilla. Gości do zwycię(...)
25
We wtorkowym spotkaniu w ramach 7. kolejki szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna wygrała przed własną publicznością z VMS Elit Vetlanda w stosunku 47:43. Najlepszym zawodnikie(...)
0
We wtorkowy wieczór w ramach 5. kolejki szwedzkiej Elitserien Masarna Avesta wygrała na wyjeździe z Smederną Elskilstuna w stosunku 43:47. Najlepszymi zawodnikami gości byli Przemy(...)
0
Mecz czwartej kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zostało odwołane. (...)
39
We wtorkowy wieczór rozegrano 2. kolejkę szwedzkiej Elitserien. Smederna Eskilstuna na własnym torze podejmowała Piraternę Motala i wygrała w stosunku 46:43. Do triumfu gospodarzy (...)
155
Włodarze Indianerny Kumla zrezygnowali z organizacji zaplanowanej na 20 maja rundy kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Nowym organizatorem tych zawodów bę(...)
7
Transferem byłego indywidualnego mistrza Polski "Kowale" zamykają skład na sezon 2017.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com