Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SMEDERNA ESKILSTUNA - Wiadomości
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
128
Eskilstuna Smederna na własnym torze pokonała Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania. (...)
72
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
116
We wtorkowy wieczór czeka nas kolejna runda szwedzkiej Elitserien. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie pomiędzy Vastervik Speedway a Indianerną Kumla. Tylko Rospiggarn(...)
31
Po trzech sezonach spędzonych w Masarnie Avesta, Przemysław Pawlicki powraca do Smederny Eskilstuna.(...)
0
Smederna Eskilstuna obroniła tytuł DM Szwecji pokonując dwukrotnie w meczu finałowym Dackarnę Malilla. Dzisiaj Kowale na swoim torze przekonywująco wygrali 53:37.(...)
279
Od godziny 19:00 na torze w Eskilstunie rozpocznie się rewanż meczu finałowego szwedzkiej Elitserien, po zakończeniu, którego poznamy tegorocznego DM Szwecji. Portal ZUZELEND.COM z(...)
396
Dzisiejszy rewanż meczu finałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla został odwołany z powodu fatalnych warunków torowych po obfitych opadach de(...)
0
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien na torze w Malilli niespodziewanie triumfowali goście z Eskilstuny. Zwycięstwo 44:46 choć minimalne jest niezwykle cenne przed jut(...)
0
Olbrzymią sensacją zakończyło się dzisiejsze rewanżowe spotkanie w Hallstavik. Kiedy to zeszły wtorek obrońcy o tytułu, Smederna Eskilstuna doznała na własnym torze dotkliwej poraż(...)
35
Z blisko dwugodzinnym opóźnieniem rozpoczęło się półfinałowe spotkanie w Eskilstunie. Po zaciętym głównie w początkowej fazie, spotkaniu obrońcy tytułu DM Szwecji, Smederna Eskilst(...)
1
W dzisiejszym ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla uległa na własnym torze Smedernie Eskilstuna 39:51.(...)
6
Olbrzymią niespodziankę sprawiła dzisiaj Masarna Avesta w meczu szwedzkiej Elitserien z Smederną Eskilstuna. Zespół skazywany na porażkę, po tym jak niedawno opuścili Tai Woffinden(...)
0
Remisem zakończyło się spotkanie 11 rundy szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Vetlandą Speedway. (...)
108
W jednym z dzisiejszych spotkań 10 rundy szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik wzięła rewanż za wczorajszą porażkę i zwyciężyła ze Smederną Eskilstuna 47:43. (...)
0
Lider szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna niespodziewanie na własnym torze zremisowała z ekipą Lejonen Gislaved.(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze wygrała minimalnie z Eskilstuna Smederna 44:46.(...)
0
Smederna Eskilstuna rozgromiła dzisiaj w 5 rundzie szwedzkiej Elitserien gości ze Speedway Vastervik 60:30. (...)
218
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała Masarne Avesta 55:35. (...)
131
W dzisiejszym spotkaniu 2 rundy szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla na własnym torze doznała dotkliwej porażki z obrońcą tytułu Smederną Eskilstuna 35:55. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com