Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SMEDERNA ESKILSTUNA - Wiadomości
104
Mikkel Michelsen wyjaśnił swoją sytuację, jeśli chodzi o starty w lidze szwedzkiej. (...)
2
Andriy Karpov podpisał kontrakt w szwedzkiej Elitserien. Jego nową drużyną została Smederna Eskilstuna. Ukrainiec podpisał roczny kontrakt. (...)
0
Pogromem drużyny gości z Eskilstuny zakończyło się spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarną Avesta a Smederną Eskilstuna. Gospodarze, którzy aż jedenaście biegów kończyli p(...)
1
Dackarna Mallila pokonała na wyjeździe Smederne Eskilstuna 33:57. W spotkaniu tym wystąpiło czterech zawodników z Polski. Szczególną uwagę należy zwrócić na bardzo dobry występ Paw(...)
0
Remisem zakończyło się spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Elit Vetlanda. W tym meczu zaprezentowała się dwójka Polaków, z której zdecydowanie lepiej zap(...)
0
W dziewiątej rundzie szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik pokonała na własnym torze Smederne Eskilstuna 57:33. W zespole gości bardzo słabe zawody odjechał Tomasz Gapiński,(...)
0
Gospodarze Smederna Eskilstula uległa na własnym torze w stosunku 44:46 z Piraterną Motala. Mecz był bardzo wyrównany i to właśnie biegi nominowane zadecydowały o tym kto mecz wygr(...)
0
Lejonen Gislaved rozgromiło dzisiaj w meczu 2 rundy szwedzkiej Elitserien, Smederne Eskilstuna 65:25. WŚród gości tylko Magnus Zetterstroem podjął walkę z Lwami zdobywając dla swoj(...)
12
W jednym z inauguracyjnych spotkań szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna uległa na własnym torze Masarnie Avesta 43:47. W zespole gości świetne zawody zaliczyli Krzysztof Kasp(...)
1
Przemysław Pawlicki zdecydował się na zmianę barw klubowych w rozgrywkach ligowych w Szwecji. Starszy z braci Pawlickich w sezonie 2016 będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.(...)
0
W meczu 14. kolejki Elitserien Piraterna Motala pokonała Smedernę Eskilstuna w stosunku 46:44. W zastępstwie za Darcy'ego Warda pojechał Polak, Adrian Miedziński. Wśród Piraterny z(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu szwedzkiej Elitserien, pomiędzy Rospiggarna Hallstavik, a Smederną Eskilstuna padł remis 30:30. Spotkanie przerwano po 10 biegów, ze względu na to, ż(...)
0
W rozegranym dzisiejszym spotkaniu 10 kolejki Elitserien Ikaros Smederna Eskilstuna przegrała na własnym torze z Rospiggarną Hallstavik 39:51. Do zwycięstwa gości poprowadził Andrz(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien mający wpływ na układ w górnej części tabeli, Smederna Eskilstuna uległa na własnym stadionie Elit Vetlanda 41:49. Zawodnikiem(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy a Piraterną Motala. Autorem zdjęć jest współpracownica, portalu ZUZELEND.COM, Nico(...)
0
W spotkaniu 7. kolejki Elitserien drużyna Smederna Eskilstuna pokonała Piraternę Motala 54:36. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Grigorij Łaguta zdobywca 12 punktów i dwóch bonu(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Ikaros Dackarna Malilla a Smederna Eskilstuna. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, w(...)
0
Dziś została rozegrana kolejna kolejka szwedzkiej Elitserien. Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Smederne Eskilstune 53:37. Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Mich(...)
0
Mecz pomiędzy Rospiggarną, a Smederną został odwołany z powodu opadów deszczu. Nie znamy daty rezerwowej tego meczu.(...)
0
W naszej galerii jest już dostępna fotorelacja ze spotkania szwedzkiej Elitserien, w którym to Smederna Eskilstuna podejmowała na własnym torze Indianerne Kumla . Autorem zdjęć jes(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com