Dzisiaj o 14:00
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
TAI WOFFINDEN - Wiadomości
10
Indywidualny Mistrz Świata w letnie, australijskie dni na pewno się nie nudzi. Tajski wraz ze swymi znajomymi szaleje podczas jazdy na motocrossie.(...)
5
Choć nie udało się pozyskać młodszego z braci, to wrocławianie nie zamierzają nad tym rozpaczać. Zabrali się do bardzo poważnej pracy przed sezonem 2016. Ustalili również pierwsze (...)
15
Greg Hancock bezbłędną jazdą w ostatnim tegorocznym turnieju z cyklu Grand Pix zapewinił sobie srebrny medal Indywidualnego Mistrza Świata. Tytuł najlepszego żużlowca świata w tym (...)
14
Po trzynastu latach światowa elita ponownie przybywa do Australii - ojczyzny speedwaya, kopalni wielkich talentów, legendarnych mistrzów. W 2002 roku w Sydney po raz pierwszy w his(...)
59
Dopiero co zdążyliśmy skończyć sezon w Europie, a już do transferowego ataku przeszli sternicy z Wrocławia, ucinając tym samym grom spekulacji na temat ich liderów.(...)
45
Indywidualny Mistrz Świata Tai Woffinden przedłużył kontrakt z Betard Spartą Wrocław.(...)
19
Tai Woffinden na jeden turniej przed zakończeniem cyklu Grand Prix 2015 jest już pewny zdobycia złotego medalu. Brytyjczyk pomimo średniego występu na Motoarenie utrzymał 25-punkto(...)
5
Turniej światowej elity w Toruniu wygrał Nicki Pedersen, który w wielkim finale pokonał Jasona Doyle?a i Macieja Janowskiego. Tuż za podium uplasował się Niels Kristian Iversen. Na(...)
28
Brytyjczyk, Tai Woffinden został przed chwilą Indywidualnym Mistrzem Świata.(...)
41
Żużlowy sezon prawie zakończony, zostały już tylko mecze barażowe, więc nadchodzi czas podsumowań. Dzisiaj przedstawimy siódemkę najlepszych zawodników PGE Ekstraligi w sezonie 201(...)
11
Bohater Wielkiej Brytanii Tai Woffinden może wygrać sobotni turniej GP w Toruniu, ale próbuje o tym nie myśleć. (...)
3
Brytyjczyk, Tai Woffinden zwyciężył w Grand Prix Skandynawii, które rozegrane zostało na torze na torze stadionu Friends Arena w Sztokholmie. Drugie miejsce w biegu finałowym wywa(...)
0
Sztokholm - dziesiąty przystanek żużlowego Grand Prix w sezonie 2015. Dla Taia Woffindena, 25-letniego chłopaka ze Scunthorpe to kolejna szansa na utrzymanie lub też zwiększenie sw(...)
5
Lider klasyfikacji Mistrzostw Świata Tai Woffinden przyznaje, że jest zainteresowany tylko swoją formą, mimo tego, że Greg Hancock na trzy rundy przed końcem, osiągnął najwyższy po(...)
4
Podczas sobotniego Grand Prix Słowenii Tai Woffinden zajął wysokie, drugie miejsce. Najwyższą pozycję na podium objął Greg Hancock, trzecią zaś - Nicki Pedersen. Wokół trójki zawod(...)
53
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Słowenii - Krsko. Najwięcej punktów w całym turnieju uzbierał Greg Hancock (20). W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
4
Lider cyklu GP Tai Woffinden czeka, by podczas sobotniego turnieju w Krsko zrobić następny duży krok w kierunku drugiego tytułu mistrza świata.(...)
3
Malowniczo położone, niespełna 28-tysięczne Krsko już po raz dziesiąty będzie gościło najlepszych żużlowców na świecie. Stolica słoweńskiego speedwaya po raz pierwszy była organiza(...)
14
Na cztery rundy przed końcem aktualny mistrz świata Greg Hancock traci 24 punkty do lidera klasyfikacji Grand Prix Tai'a Woffindena. - Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia, to dob(...)
4
Główny kandydat do złota mistrzostw świata nie daje się ponieść emocjom, mimo olbrzymiej - 24 punktowej przewagi w tabeli.(...)