Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
TAI WOFFINDEN - Wiadomości
1
W niedzielę Betard Sparta Wrocław uda się do Zielonej Góry na spotkanie z miejscowym Ekantor.pl Falubazem. Będzie to rewanżowy mecz o trzecie miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi(...)
131
Dla Betard Sparty Wrocław ten sezon pod względem sportowym jest rokiem gorszym niż poprzedni. Zawodnicy z Dolnego Śląska po ubiegłorocznym wicemistrzostwie Polski mieli apetyty na (...)
141
Betard Sparta Wrocław nie musi praktycznie myśleć o składzie na przyszły sezon. Klub ze stolicy Dolnego Śląska ma w większości zbudowaną drużyną na rok 2017. Priorytetem dla wroc(...)
0
Zwycięstwem Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zakończył się niedzielny mecz o brązowy medal w Poznaniu. Podopieczni Marka Cieślaka pokonali Betard Spartę Wrocław 48:42.(...)
103
W sobotę w Gnieźnie odbył się towarzyski turniej indywidualny pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". do Gniezna". Zwycięstwo w zawodach odniósł Oskar Fajfer. (...)
0
Oskar Fajfer zwyciężył w sobotnim turniej Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Drugie miejsce zajął Linus Sundstroem, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Tai W(...)
1
Towarzyski turniej Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna" ma być zapowiedzią czekających gnieźnieńskich kibiców ligowych emocji w sezonie 2017. Zawody są swoistym egzamin(...)
118
Tai Woffinden postanowił zmienić otoczenie. Brytyjczyk w przyszłorocznych rozgrywkach szwedzkiej Elitserien będzie zdobywał punkty dla Masarny Avesta. (...)
112
Już w najbliższą niedzielę drużyna Betard Sparty Wrocław uda się na rewanż do Gorzowa Wielkopolskiego, aby zmierzyć się z tamtejszą miejscową Stalą i zmazać plamę po pierwszym półf(...)
110
Po ośmiu latach, a w zasadzie po dziewięciu latach, ponieważ ostatnie Speedway Grand Prix w Gelsenkirchen nie odbyło się, wielkie żużlowe ściganie wraca do Niemiec. 10 września o g(...)
0
W środę na gnieźnieńskim stadionie zorganizowana została konferencja prasowa, która dotyczyła głównie wrześniowego turnieju Hil-Gaz "Back in town, żużel wraca do Gniezna". Na spotk(...)
102
W poniedziałkowym spotkaniu pomiędzy Wolverhampton Wolves, a Poole Pirates, w swoim trzecim starcie upadek zanotował aktualny Indywidualny Mistrz Świata, Tai Woffinden. Brytyjczyk (...)
114
W niedzielę w pierwszym półfinałowym spotkaniu w Poznaniu Betard Sparta wyraźnie uległa Stali Gorzów. Na skutek dość intensywnych opadów deszczu, sędzia Meyze postanowił zaliczyć (...)
0
Chris Holder w tym sezonie w cyklu Speedway Grand Prix radzi sobie bardzo dobrze. Aktualnie zajmuje on czwarte miejsce i ma dziewięć punktów straty do trzeciego Taia Woffindena. W (...)
107
17 września w Gnieźnie odbędzie się turniej towarzyski pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Działacze klubu GTM Start czynią wiele starań, by odbudować zaufani(...)
107
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza w Gorzowie została rozegrana 7 runda Grand Prix, którą wygrał Australijczyk Jason Dyole na podium stanęli Tai Woffinden i Chris Holder. Czwarty b(...)
131
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana siódma runda cyklu Speedway Grand Prix. Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Świata zagości tym razem do Gorzowa Wielkopolskiego. O godzini(...)
109
17 września (sobota) na gnieźnieńskim stadionie zorganizowany zostanie turniej towarzyski "Back in town". W czwartek poznaliśmy kolejnych uczestników tych zawodów, a także formułę (...)
5
Tak, chłopcy wracają do miasta. Do Gniezna znów zawita ryk żużlowych motocykli. Dziś podczas specjalnej konferencji prasowej dla przedstawicieli lokalnych mediów poznaliśmy nieco s(...)
0
Coraz więcej wiadomo na temat zapowiadanych od dawna zawodów żużlowych w Gnieźnie. Odbędą się one już za niecały miesiąc, a jego listę startową otworzy najlepszy obecnie żużlowiec (...)