TAI WOFFINDEN - Wiadomości
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
77
Zwycięzcą rundy zasadniczej i tym samym całego turnieju „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta” został Artiom Łaguta z wynikiem 14 punktów. Tai Woffinden, który również zd(...)
0
Już nadchodzącą niedzielę na stadionie Arge Speedway Wandy Kraków, będzie miał miejsce turniej „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Odbędzie się on na zasadzie zawodów(...)
151
Choć sezon ligowy w Krakowie już za nami, nie oznacza to wcale końca żużlowych wrażeń w tym roku. W minionym tygodniu, we wtorek i w środę, na torze w Nowej Hucie odbył się już tur(...)
1
Tai Woffinden odniósł trzecie zwycięstwo w tegorocznym cyklu Grand Prix. Dzisiaj dla Brytyjczyka szczęśliwy okazał się tor Bergring Arena w niemieckim Teterow. Na drugim podium sta(...)
28
W zakończonym w niedzielę meczu w Lesznie miejscowa Fogo Unia Leszno pokonała Betard Sparta Wrocław 55:35. Dla gospodarzy przypadł również punkt bonusowy za wygraną dwumeczu 100:8(...)
14
Martin Vaculik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a na najniższym stopniu podium stanął Tai Woffinden. Czwartą pozycję w finale zajął Party(...)
7
Już dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się siódma runda cyklu Grand Prix. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00.(...)
14
Dziś na portalu społecznościowym Indianerny Kumli pojawił się post witający dwukrotnego Mistrza Świata na pokładzie. (...)
7
Za nami 5 runda cyklu Grand Prix, którą na długo zapamiętają kibice z Polski. Na najwyższym stopniu podium stanął podobnie jak w zeszłym roku Polak. Tym razem królem toru Principal(...)
309
Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix w Cardiff, w finale wyprzedził Taia Woffindena, Macieja Janowskiego oraz Grega Hancocka. W biegu półfinałowym z turniejem pożegnali się Przemysła(...)
24
Tai Woffinden rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z Masarną Avesta i poszukuje nowego klubu w Elitserien.(...)
112
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyła się trzecia runda Speedway Grand Prix w Horsens. Na drugim miejscu uplasował się Artem Laguta, a na trzecim stopniu podium stanął Greg Hancoc(...)
46
Takie rzeczy trzeba po prostu zapamiętać i iść do przodu - powiedział po finale ANLAS SGP Czech Tai Woffinden. Anglik ciężko walczył o swoją czwartą wygraną w Pradze, ale stracił (...)
1
Tai Woffinden wygrał pierwsze, tegoroczne zawody z cyklu Speedway Grand Prix. W Grand Prix Polski na wypełnionym niemal do pełna Stadionie PGE Narodowym Brytyjczyk triumfował przed(...)
0
W sobotę o godzinie 18:00 Get Well Toruń zaprezentuje się swojej publiczności po raz pierwszy w tym roku w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. "Anioły" będą podejmować na Motoarenie a(...)
102
Tai Woffinden wyjawił, że może odejść z żużla w ciągu pięciu lat. Myśli o nowym życiu poza torem i podjęciu nowych wyzwań.(...)
100
Dedykowany WOŚP kevlar Taia Woffindena - dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu, lidera Betard Sparty Wrocław - został przekazany na aukcje charytatywne organizowane n(...)
777
Jason Doyle jest szóstym Australijczykiem w historii, zdobywcą tytułu Indywidualnego Mistrza Świata, zaś pierwszym, który dostąpił zaszczytu dekoracji na ojczystej ziemi. Z kolei P(...)
385
Australijczyk, Jason Doyle wywalczył w tym roku tytuł najlepszego żużlowca świata. Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej zdobył, debiutant całego cyklu Grand Prix, Patryk Dudek. B(...)