Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
USA - Wiadomości
103
W sobotę na torze King`s Lynn odbył się 1. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Bezpośredni awans do finału, wywalczyła reprezentacja Wielkiej Brytanii (53), która zdominowała elim(...)
2
W piątek w angielskim Manchesterze odbędzie się w baraż Drużynowego Pucharu Świata. Podano oficjalne składy w jakich wystąpią drużyny podczas tych decydujących o finale zmagań. W n(...)
102
29 lipca o godzinie 20:00 w Manchesterze zostanie rozegrany baraż pomiędzy drużynami, który w zawodach półfinałowych zajęły drugie i trzecie miejsce. O przepustkę do finału będą wa(...)
2
Drużynowy Puchar Świata wkracza w decydującą fazę. W piątek na torze w angielskim Manchesterze odbędzie się baraż DPŚ, natomiast dzień później dojdzie do decydującej finałowej kon(...)
57
Szwedzka reprezentacja wygrała drugi półfinał DPŚ w Vestervik. Reprezentacji Trzech Koron awansowali do finału. W barażu pojadą Australia i USA. Z rywalizacji odpadli Niemcy. (...)
5
26 lipca na torze w Vastervik obędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach udział wezmą reprezentacje Szwecji, Australii, USA oraz Niemiec.(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
0
W Vojens nie było większych niespodzianek. Barażowy bój o finał zwyciężyli Polacy i tak jak mogliśmy się tego spodziewać, do końca walczyli o triumf z Brytyjczykami. Trudno szukać (...)
0
Reprezentanci Polski z 48 punktami na koncie zwyciężyli w barażu DPŚ w Vojens i w sobotę staną do walki o złoto z Duńczykami, Szwedami i Australijczykami! Drugie miejce zajęli Bryt(...)
0
Dzisiaj o 19 w duńskim Vojens rozegrany zostanie baraż Drużynowego Pucharu Świata. Do finału awansuje zwycięzca dzisiejszych zawodów. Portal ZUZELEND.com zaprasza na relację LIVE z(...)
0
Jeszcze do soboty wydawało się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie naszej reprezentacji w bezpośrednim awansie do finału. Niestety, przez fatalny regulamin Drużynowego Pucharu (...)
0
Australijczycy z 47 punktami wygrali półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Kings Lynn. Drugie miejsce zajęli Brytyjczycy, a trzecie Amerykanie. Bardzo słabo pojechali Łotysze, któr(...)
0
Dzisiaj w Wielkiej Brytanii w Kings Lynn odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację z tego spotkania.(...)
0
W poniedziałek w Kings Lynn rozegrany zostanie drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W Wielkiej Brytanii, poza gospodarzami, wystartują Amerykanie, Australijczycy i Łotysze.(...)
0
Już 8 czerwca na torze w angielskim King's Lynn odbędzie się półfinał o Drużynowy Puchar Świata. Wystąpi tam reprezentacja Wielkiej Brytanii, USA, Australii i Łotwy.(...)
0
10 lat temu
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację na żywo z II Rundy Speedway Best Pairs w Gustrow!(...)
0
Greg Hancock i Gino Manzares, Piata ust, Która wystartuje 28 marca na Już Toruńskiej MotoArenie w Trakcie inauguracyjnych zawodów z cyklu Pucharu Żużel Najlepsze pary. Amerykanie w(...)
0
Reprezentacja Australii wygrała baraż rozgrywany an torze przy ulicy Sportowej i tym samym uzupełniła grono finalistów tegorocznego żużlowego "mundialu".(...)
0
Zawodnicy z Wielkiej Brytanii triumfowali w pierwszym półfinale Drużynowego Pucharu Świata w King's Lynn. Drugie miejsce zajęły Stany Zjednoczone, a trzecie Australia, i to te dwie(...)
0
Już w sobotę, 26 czerwca, w Brytyjskim King?s Lynn zainaugurowany zostanie tegoroczny Drużynowy Puchar Świata. Na stadionie ?Gwiazd? rozegrany zostanie pierwszy półfinał.(...)