Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Baliński w Carbon Starcie Gniezno?
 19.10.2014 20:44
Na temat przynależności klubowej Damiana Balińskiego krąży wiele spekulacji. Nieoficjalne informacje łączą zawodnika Unii z drużyną Startu Gniezno.

Jeszcze sezon transferowy się nie rozpoczął, a już chodzą pogłoski, że Damian Baliński może trafić do Carbon Start Gniezno. Sam zainteresowany komentował to podczas sobotniego turnieju odbywającego się właśnie w Gnieźnie. Stwierdził, że nie odrzuca takiej propozycji, lecz czeka na ruch swojego macierzystego kluby Fogo Unia Leszno. Na razie wszystko wskazuje na to, że nie będzie on jeździł w brawach Unii w sezonie 2015. Czy zobaczymy go w barwach klubu Startu czas pokaże, jak mówi sam zainteresowany - jest jeszcze za wcześnie na tego typu deklaracje.

Marta Opara (za: http://gniezno.naszemiasto.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
9 lat temu
Konto usunięte
Też żałujemy, że sezon już się skończył, ale taka to już specyfika okresu jesienno-zimowego, że karmi się głównie gdybaniem i spekulacjami transferowymi ;)

Ale żeby w oczekiwaniu na wiosnę nie było tak smutno - codziennie na naszym Portalu publikujemy podsumowania ligowe sezonu 2014, do czytania których gorąco zachęcamy.
  Lubię
  Nie lubię
+7 / -5
© 2002-2022 Zuzelend.com