Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Wypowiedzi po meczu Orzeł Łódź - Łączyńscy Carbon Start Gniezno
 26.04.2015 18:18
Inauguracyjne zwycięstwo Orła i kolejna porażka Startu Gniezno. Jak zawodnicy skomentują dzisiejsze zawody?

Jakub Jamróg(Orzeł Łódź): Tragedia... cały czas szukam, ale ile można szukać? Nie wiem, czy to wina tłumików. To nie jest mój szczyt marzeń. Bardzo słaby występ w moim wykonaniu, tym bardziej że na własnym torze. W ostatnim biegu udało się  coś zmienić i było ok, ale miałem czwarte pole startowe, z którego było ciężko wyjechać. Dobrze, że udało mi się przejść  Adriana Gomólskiego na trasie, także przede wszystkim muszę poprawić starty. Na treningu było dobrze, ale przyszedł mecz , przyszedł deszcz i wiele się zmieniło. Dużo pracy przede mną. Na szczęście teraz chwila wytchnienia, więc jest czas, żeby wszystko poprawić.

 

Mariusz Puszakowski(Orzeł Łódź): Cieszymy się bardzo, że mecz wygrany. Co tu dużo mówić? Zrobiłem komplet punktów, bardzo się z tego cieszę.  Głupio pogubione punkty... Taśmy, upadki gdzie byliśmy na prowadzeniu. Potem zrobiła się nerwówka, ale cieszymy się, że mecz wygrany i będziemy walczyć dalej.

 

Nicolai Klindt(Orzeł Łódź):  To jest bardzo ważne zwycięstwo dla Łodzi. Zwłaszcza w pierwszym meczu u siebie. Zespół pracował bardzo dobrze i fajnie, że Rory i Mariusz wygrali ostatni bieg 5-1.

 

Mads Korneliussen(Orzeł Łódź):  Fajnie, że wygraliśmy z Gnieznem i zawsze dobrze jest wygrać pierwsze spotkanie w sezonie. Osobiście nie jestem zadowolony.  Byłem bardzo słaby na starcie i to kosztowało mnie wiele punktów.

 

Lech Kędziora(trener Orzeł Łódź): Cieszymy się ze zwycięstwa. Mecz nie był łatwy, przeciwnik wymagający. Trzeba zwrócić uwagę na przygotowanie. Mieliśmy mecz zagrożony i nie mogliśmy przygotować  takiego toru jaki nam się podoba. Zrobiliśmy wszystko, żeby zawody się odbyły. Jest zwycięstwo, łatwo nie było, ale myślę, że musimy dużo popracować. Mamy jeszcze bardzo wymagających przeciwników i musimy wygrywać przede wszystkim w Łodzi

 

 

Adrian Gomólski(Łączyńscy Carbon Start Gniezno):  Popełniliśmy troche błędów.  Tak naprawdę drużyna z Łodzi była lepsza i wygrali. W pewnym momencie doskoczyliśmy do nich. Nasze zmiany szły w dobrym kierunku, ale niestety porażka. Trzeba pogratulować trenerowi Kędziorze i ludziom za przygotowanie toru. Naprawdę fajne ściganie, tor równy i bezpieczny.

Sebastian Szałek (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com