Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Emil Sajutdinow: Cały czas musimy być skoncentrowani
 08.09.2019 21:34
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała przed własną publicznościom zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie odnieśli pewne zwycięstwo i tym samym po raz trzeci z rzędu będą rywalizować o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

Emil Sajfutdinow po meczu przyznał, że bez różnicy na jakiego rywala trafią w finale będą musieli być w pełni skoncentrowani - Nigdy nie można się spodziewać tego jak wysoko się wygra w spotkaniu, zawsze staramy się na torze walczyć o każde punkty. Czasami nam to jednak nie wychodzi, ale dzisiaj prawie wszystko układało się po naszej myśli i będziemy walczyć o złoty medal. Bez różnicy na jakiego rywala trafimy w finale będziemy musieli być w pełni skupieni.

 

W ocenie zawodnika z Leszna mecz wyglądał na wyrównany, mimo że leszczynianie odnieśli pewne zwycięstwo - Nie było trudno skupić się przed dzisiejszym meczem, jesteśmy w takiej fazie sezonu, że cały czas musimy być skoncentrowani. Dzisiejszy mecz mógł się wydawać na wyrównany, jednak mimo wszystko odnieśliśmy pewne zwycięstwo. Jesteśmy profesjonalistami i musimy robić to jak najlepiej umiemy.

 

Rosjanin zauważył, że zarówno on jak i koledzy z drużyny mieli problem ze startami - Dzisiaj mieliśmy trochę problemów, zwłaszcza na starcie, mogło być to spowodowane tym, że w ostatnim czasie trochę popadało. Ciężko jest jednak stwierdzić czy było to spowodowane tylko i wyłącznie deszczem, może mieliśmy po prostu gorszy dzień , jeżeli chodzi o starty.

 

Podczas wczorajszej rundy cyklu Grand Prix w Vojens Emil Sajfutdinow zajął czwarte najgorsze dla sportowca miejsc. Zawodnik gdyby mógł cofnąć czas zmieniłby ustawienia - Wybierałem wczoraj pole startowe jaki trzeci, więc ciężko było wybrać cokolwiek lepszego, a to pole było najgorsze. Gdym mógł cofnąć czas to zmieniłbym coś w ustawieniach.

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com