Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN GALA - Wiadomości
102
Adrian Gała: Bawiłem się jazdą, a tego mi brakowało(...)
1
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Adrian Gała - Koronawirus, Kolarstwo, Kanary(...)
109
Adrian Gała w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Wychowanek Startu Gniezno przechodząc z Abramczyk Polonii Bydgoszcz chce powalczyć ze swoim nowym(...)
0
Po ponad czterech tygodniach od wypadku w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski na tor powraca Adrian Gała. Zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz we wpisie, na swoim profi(...)
0
22 kwietnia tą datę Adrian Gała nie zapisze do najszczęśliwszych dni swojej żużlowej kariery. Podczas 15 biegu zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek w skutek, którego został (...)
1428
Dzisiaj dowiedzieliśmy dokąd trafił Adrian Gała po czteroletnim pobycie w Starcie Gniezno. Od przyszłego sezonu zawodnik będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.(...)
1997
Adrian Gała po czterech latach spędzonych w gnieźnieńskim Starcie postanowił zmienić barwy klubowe.(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierwszej Stolicy Polski przedłużyła kontrakty z Oliverem Berntzonem, (...)
0
W drugim biegu eliminacji 71. Zlatej Prilby rozgrywanej na torze w Pardubicach doszło do upadku z udziałem Adriana Gały. Po nierównym starcie sędzia przerwał bieg. Na wejściu w pie(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
196
W niedzielnym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Car Gwarantem Start Gniezno a Arged Malesą TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski padł remis. Po meczu trójka miejscowych przedstawiciel(...)
0
Wczoraj na torze w Pardubicach odbyła się trzecia runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się zwycięstwem AK 3ton Slany. Drugie miejsce zajęła AK Marketa Praga, a podium uzupeł(...)
0
Fenomenalny występ Adriana Gały 14+1 w meczu Car Gwarant Start Gniezno z SC Lokomotiv Daugavpils tylko potwierdza, że jeden z liderów gnieźnieńskiej drużyny jest w bardzo wysokiej (...)
2
Głosowanie czytelników ZUZELEND.com na najlepszego zawodnika VIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej wygrał Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno).(...)
1
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Mega Łada Togliatti pokonała na własnym torze Wostok Władywostok 46:44. Wśród gospodarzy najlepiej spisał się Adrian Gała, który zdobył 12 punk(...)
1
Runda otwarcia czeskiej Extraligi rozegrana została na praskiej Markecie. Triumfował nowy słowacko-czeski SC Interteam z Adrianem Gałą w składzie. Drugie miejsce przypadło dla ekip(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com