Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 16:00
Polecamy
Patryk Dudek - Na torze działo się wszystko
 07.07.2020 12:51
Powoli opadają emocje po niedzielnym meczu Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 45:45.

Jednym z najskuteczniejszych zawodników ekipy z Zielonej Góry okazał się Patryk Dudek. Zdobył on 9 punktów (0,1,3,2,3). Duzers tak po zawodach podsumował swój indywidualny występ - Ja niestety w pierwszych dwóch biegach nie dorzuciłem nic do dorobku drużyny, przegrałem oba swoje biegi (4:2 i 5:1 dla Betard Sparty Wrocław - przyp. red). W kolejnych seriach jechałem na innym sprzęcie i było już lepiej. W pierwszych dwóch swoich startach dobrze wychodziłem ze startu jednak na trasie czułem, że mój motocykl był “trzymany”. Z wyjścia nie miałem tej prędkości, udało się ją znaleźć dopiero w trzecim moim biegu. 

 

 

Mimo trudnego dla Patryka początku, jego koledzy z drużyny radzili sobie dobrze - Był to jeden z lepszych naszych meczy na torze we Wrocławiu. Udało nam się nawet prowadzić w pierwszej fazie meczu, lecz to tylko dzięki dobrej postawie moich kolegów z drużyny. Każdy z naszych zawodników zanotował jakiś słabszy bieg ale każdy wygrał jakieś dwa biegi. Na torze działo się wszystko, pozwoliło nam to na remis na trudnym, wrocławskim terenie - zakończył Dudek. 

 

 

 

 

 

TAURON zaprasza na SEC. Oglądaj tylko w Eurosport.

Karolina Swora (za: facebook.com/FalubazZielonaGora)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (18)
4 tygodnie temu
https://twitter.com/i/status/1280479654697144320
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Ciekawe jakie miejsca zajmą nasi liderzy XD
wyskie pewnie
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Jeśli jednak Ekstraliga Żużlowa zwróci się do nas z pytaniem o przyczynę pożaru, to taką odpowiedź dostanie. Już dowódca brygady, która była na miejscu, powiedział, iż przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Można to traktować jako zdarzenie losowe. Nasze działania na tym się skończyły - kwituje Mądry.

Do tego samego wniosku, co straż doszedł też administrator obiektu, czyli gorzowski OSiR. Dyrektor Włodzimierz Rój, o czym pisaliśmy, powiedział nam o zwarciu stycznika i spaleniu się jednej z trzech szafek rozdzielni, która zaopatrywała w prąd park maszyn i dmuchane bandy. On również wykluczył działanie osób trzecich. Oględziny miejsca zdarzenia przeprowadzał w obecności specjalistów.
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
1 R. Lambert - - - - - -
2 T. Lahti - - - - - -
3 K. Huckenbeck - - - - - -
4 V. Milik - - - - - -
5 M. Jepsen Jensen - - - - - -
6 K. Woryna - - - - - -
7 N. Pedersen - - - - - -
8 E. Sajfutdinow - - - - - -
9 G. Laguta - - - - - -
10 M. Michelsen - - - - - -
11 L. Madsen - - - - - -
12 A. Kudriaszow - - - - - -
13 P. Ljung - - - - - -
14 D. Bellego - - - - - -
15 B. Smektała - - - - - -
16 K. Kasprzak - - - - - -
Ciekawe jakie miejsca zajmą nasi liderzy XD
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Nie będzie ekspertyzy straży pożarnej w sprawie piątkowego pożaru rozdzielni na stadionie Stali. – Jeśli jednak Ekstraliga zwróci się do nas z pytaniem o przyczynę, to taką odpowiedź dostanie - mówi oficer prasowy komendy miejskiej straży w Gorzowie.
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Na komentarz przyjdzie czas, gdy poznamy orzeczenie Komisji Orzekającej Ligi, która podejmie decyzję czy jedziemy z powrotem, czy następuje walkower.-Świącik
-=

hjahahahahahahahahha ko;les dalej beczy haha
i nie bierze pod uwage ze stal nie podpalila rozdzielni
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
9 M. Janowski - - - - -
10 M. Panicz - - - - -
11 M. Drabik - - - - -
12 M. Fricke - - - - -
13 T. Woffinden - - - - -
14 M. Curzytek - - - -
15 G. Czugunow - - - -
-------------------
1 N. Pedersen - - - - -
2 K. Buczkowski - - - - -
3 K. Bjerre - - - - -
4 Prz. Pawlicki - - - - -
5 A. Laguta - - - - -
6 D. Zieliński - - - -
7 D. Lotarski - - - -
po co turowski pod 8
strata biegow tylko
bez sens na maxa
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Hello
siema
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Hello
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Sporo kontrowersji po spotkaniu wywołała decyzja trenera Żyto. Zdecydował się on na puszczenie pod taśmę w 14 biegu Michaela Jepsena Jensena, który w 13 biegu przyjechał na ostatniej pozycji. To samo stało się w przedostatniej odsłonie niedzielnego meczu. Kibice nie mogli pogodzić się z wyborem trenera wytykając mu błąd. : - Teraz po meczu wszyscy jesteśmy mądrzejsi. I pewnie gdybym wiedział, to pojechałby Lindbaeck, a może i Krakowiak, bo taka opcja też była. Patrząc na jazdę Jensena wychodziło tak, że przyjechał na 3:3, pięknie rozprowadził wyścig z Protasiewiczem, gdzie wygrali 5:1. Bardzo fajnie pojechali parą, patrzyli na siebie. Potem przyjechał na 3:3, a w ostatnim biegu był 4. Wyszła taka opcja, drugi tor, pomyślałem, że może odpali. Nie odpalił i tyle. Jakby zrobił punkt to by nie było żadnej dyskusji. Chcę przypomnieć niektórym jak po ostatnim meczu z Grudziądzem Lindbeacka wyzywali. Uważam, że trzeba mieć zaufanie do zawodników i z nimi współpracować. Oni się wtedy odwdzięczą. Przecież piękny wyścig zrobili Lindbaeck z Janowskim. Kto by się spodziewał, że pokona Janowskiego. Trudno jest wybrać przed wyścigiem, postawić na odpowiednią osobę. Jeśli zdecydowanie lepszy byłby Lindbaeck czy Krakowiak to na pewno by oni pojechali. To są decyzje, które się rozlicza po wyścigu. Decyduje się w chwilę i jest mały komfort. Trzeba to zrobić szybko. Tak postawiłem, tak uważaliśmy z kierownikiem, że tak zadziałamy. Mogło być inaczej, ale w tamtym momencie uważaliśmy taką decyzję za słuszną.

Trener gości zwrócił również uwagę na to, że zawodnicy nadal mają bardzo mało możliwości jazdy. Poza polską ligą nie ścigają się nigdzie. Jedyną okazją do startów spod taśmy są drużynowe treningi i spotkania PGE Ekstraligi. To jednak powoli się zmienia. : - Każdy mecz jest nowym rozdaniem, bo nie ma jazdy w turniejach czy sparingach. Zawodnicy idą od ligi do ligi. Teraz Jensen ma trochę więcej startów, bo SEC mu wskoczył. Ogólnie to myślę, że jest jeszcze dużo niewiadomych. Wrocław deklasuje w I kolejce, potem dwa ciężkie mecze w Częstochowie i Lesznie przegrane. Przyjeżdża Falubaz nisko oceniany przez bukmacherów i robi tam remis. My też mieliśmy jedną solidną wpadkę z Częstochową. W czarnych snach nie myślałem, że to będzie taka wtopa, ale stało się. Grudziądz też przyjechał i walczył. Tutaj nam trochę pogoda przeszkodziła, ale myślę że teraz już wszystko idzie w naprawdę dobrym kierunku i tor będzie naszym atutem.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com