Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:30
Polecamy
Leszczynianie wyjechali na tor
 03.03.2021 14:04
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa.

Leszczynianie na początku tygodnia trenowali na terenach należących do rodziny Pawlickich oraz na torze motocrossowym w Wilkowicach. Podopieczni Piotra Barona w czwartek wyjechali na tor stadionu im. Alfreda Smoczyka - Toromistrz Jan Choroś bardzo dobrze przygotował nawierzchnię i w zasadzie mogliśmy już jeździć we wtorek, ale nie chcieliśmy burzyć tego, co sobie wcześniej zaplanowaliśmy - mówi menadżer Fogo Unii Leszno na łamach portalu elka.pl.

 

- Nawierzchnię na teraz można ocenić na czwórkę, może nawet taką z plusem. Więcej wilgoci jest tradycyjnie na prostej startowej, gdzie cień daje wieża sędziowska – przyznał toromistrz Jan Choroś.

 

Mimo, że leszczynianom nie udało się wyjechać na zgrupowanie do Hiszpanii to nie mają na co narzekać - Nie jest to co prawda Hiszpania, ale nie ma co narzekać, bo tor jest wyśmienicie przygotowany, jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się z tego, co mamy - zauważył Janusz Kołodziej.

 

W treningu uczestniczyli niemal wszyscy zawodnicy Fogo Unii Leszno, zabrakło jedynie Jaimona Lidseya, Australijczyk do drużyny dołączy w przyszłym tygodniu. Poza Drużynowymi Mistrzami Polski na obiekcie przy Strzeleckiej trenowali również zawodnicy Metalika Recycling Kolejarza Rawicz.

Dominika Bajer (za: elka.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com