Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Adrian Gała powraca na tor
 21.05.2021 14:30
Po ponad czterech tygodniach od wypadku w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski na tor powraca Adrian Gała. Zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz we wpisie, na swoim profilu, jednego z portali społecznościowych dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do jego szybkiego powrotu na tor.
 
 
 
 
 
 
 
Równo po 4 tygodniach wracam do tego co najbardziej kocham robić. Jestem przeszczęśliwy, ze tak szybko udało mi się wrócić do jazdy i nic mi nie doskwiera podczas jazdy. Nie udało by mi się tego zrobić gdyby nie ludzie którzy mi w tym pomogli. Przede wszystkim dziękuje rodzinie, mojej wspaniałej narzeczonej i teściom za opiekę ARCUM Gabinet Fizjoterapii za codzienne wizyty i postawienie mnie na nogi. Dziękuje mojemu klubowi Abramczyk Polonia Bydgoszcz, bo zapewnili mi fachowa pomoc lekarska, sponsorom i wam kibicom za to ze wspieraliście mnie w rehabilitacji na każdym krok. 
 
Aa, i jeszcze jedno.. przed wypadkiem, miałem wielki szacunek dla pana Piotr Protasiewicza, a teraz jest dla mnie wzorem do naśladowania. Dziękuje panie Piotrze, że po wypadku wziął pan koszty naprawy motocykla na siebie czym tylko pokazał pan swoją klasę
Redakcja (za: facebook.com/AdrianGalaTeam)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com