Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
209
W środę 27 lipca na Moto Arenie Łódź odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca fazę play-off w rozgrywkach żużlowej eWinner 1. Ligi. Z dziennikarzami spotkali się Witold Skrzydl(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
220
Przedstawiamy awizowane składy zespołów, które rywalizować będą w niedzielę w 2 rundzie eWinner 1.Ligi żużlowej.(...)
103
Abramczyk Polonia zaczęła sezon od porażki. Bydgoszczanie w pierwszej kolejce eWinner 1. Ligi musieli uznać wyższość beniaminka z Landshut. Gościom do końcowego sukcesu zabrakło pr(...)
164
Mirosław Jabłoński opowiedział o przewidywaniach co do meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra z Aforti Start Gniezno, a także o przyszłości obu zespołów.(...)
102
Dzisiaj nie doszedł do skutku mecz mający zainaugurować eWinner 1.Ligę żużlową pomiędzy Orłem Łódź a ROW-em Rybnik. (...)
104
Mecz Orła z ROW-em nie doszedł do skutku. Witold Skrzydlewski mówi o skandalu i kłamstwach telewizji. Łodzianie twierdzą, że o godzinie 18:00 spotkanie można było odjechać. GKSŻ wy(...)
103
Rohan Tungate - rekordzista toru przy W69 przed niedzielnym meczem w Zielonej Górze z Aforti Startem Gniezno(...)
105
W sobotę 9 kwietnia o godzinie 16:30 KŻ Orzeł Łódź meczem z ROW-em Rybnik rozpocznie ligowy sezon 2022. Podczas inauguracji rozgrywek eWinner 1. Ligi kibice na Moto Arenie będą mie(...)
103
Rasmus Jensen wraz z Nicolaiem Klindtem wygrał IV Memoriał Henryka Żyto. - Tor był trudny i zdradliwy w niektórych miejscach, ale trzeba było spuścić głowę i skupić się na samej(...)
504
Stelmet Falubaz Zielona Góra przedstawił pełny plan meczy sparingowych przed sezonem 2022.(...)
120
Dzisiaj poznaliśmy nowego szkoleniowca pierwszoligowego ROW-u Rybnik. Włodarze klubu w miejsce Marka Cieślaka, który nie zdecydował się kontynuować pracę z rybnickim zespołem, zako(...)
56
Zespół ds. Licencji w specjalnym komunikacie wydanym w dniu dzisiejszym ogłosił jakie licencje otrzymały zespoły we wszystkich klasach rozgrywkowych.(...)
349
Trwający tydzień przynosi bardzo dobre wieści dla wszystkich sympatyków czerwono-czarnych. Gnieźnieński klub pozyskał nowego mecenasa - to podmiot, który do tej pory nie był obecny(...)
241
Działacze GTM Start Gniezno przygotowali niespodziankę dla wszystkich kibiców czarnego sportu w Pierwszej Stolicy! Jeszcze w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia, odbędzie się(...)
128
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
239
Niezwykle intensywny dzień transferowy Stelmet Falubaz Zielona Góra kończy jeszcze jedną informacją. Na kolejny sezon w zielonogórskim klubie pozostaje Jan Kvech.(...)
408
Stelmet Falubaz Zielona Góra w dniu dzisiejszym przedstawił kolejny głośny transfer. Do klubu z Motoru Lublin na dwa lata trafił Krzysztof Buczkowski. (...)
103
Zdunek Wybrzeże Gdańsk przedstawił niemal pełny skład w jakim przystąpi do przyszłorocznych rozgrywek eWinner 1. Ligi żużlowej. Zespół wydaje się bardzo wyrównany i wiele wskazuje (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com