Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
220
Przedstawiamy awizowane składy zespołów, które rywalizować będą w niedzielę w 2 rundzie eWinner 1.Ligi żużlowej.(...)
103
Abramczyk Polonia zaczęła sezon od porażki. Bydgoszczanie w pierwszej kolejce eWinner 1. Ligi musieli uznać wyższość beniaminka z Landshut. Gościom do końcowego sukcesu zabrakło pr(...)
164
Mirosław Jabłoński opowiedział o przewidywaniach co do meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra z Aforti Start Gniezno, a także o przyszłości obu zespołów.(...)
102
Dzisiaj nie doszedł do skutku mecz mający zainaugurować eWinner 1.Ligę żużlową pomiędzy Orłem Łódź a ROW-em Rybnik. (...)
104
Mecz Orła z ROW-em nie doszedł do skutku. Witold Skrzydlewski mówi o skandalu i kłamstwach telewizji. Łodzianie twierdzą, że o godzinie 18:00 spotkanie można było odjechać. GKSŻ wy(...)
103
Rohan Tungate - rekordzista toru przy W69 przed niedzielnym meczem w Zielonej Górze z Aforti Startem Gniezno(...)
105
W sobotę 9 kwietnia o godzinie 16:30 KŻ Orzeł Łódź meczem z ROW-em Rybnik rozpocznie ligowy sezon 2022. Podczas inauguracji rozgrywek eWinner 1. Ligi kibice na Moto Arenie będą mie(...)
103
Rasmus Jensen wraz z Nicolaiem Klindtem wygrał IV Memoriał Henryka Żyto. - Tor był trudny i zdradliwy w niektórych miejscach, ale trzeba było spuścić głowę i skupić się na samej(...)
504
Stelmet Falubaz Zielona Góra przedstawił pełny plan meczy sparingowych przed sezonem 2022.(...)
120
5 miesięcy temu
Dzisiaj poznaliśmy nowego szkoleniowca pierwszoligowego ROW-u Rybnik. Włodarze klubu w miejsce Marka Cieślaka, który nie zdecydował się kontynuować pracę z rybnickim zespołem, zako(...)
56
Zespół ds. Licencji w specjalnym komunikacie wydanym w dniu dzisiejszym ogłosił jakie licencje otrzymały zespoły we wszystkich klasach rozgrywkowych.(...)
349
Trwający tydzień przynosi bardzo dobre wieści dla wszystkich sympatyków czerwono-czarnych. Gnieźnieński klub pozyskał nowego mecenasa - to podmiot, który do tej pory nie był obecny(...)
241
Działacze GTM Start Gniezno przygotowali niespodziankę dla wszystkich kibiców czarnego sportu w Pierwszej Stolicy! Jeszcze w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia, odbędzie się(...)
128
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
239
Niezwykle intensywny dzień transferowy Stelmet Falubaz Zielona Góra kończy jeszcze jedną informacją. Na kolejny sezon w zielonogórskim klubie pozostaje Jan Kvech.(...)
408
Stelmet Falubaz Zielona Góra w dniu dzisiejszym przedstawił kolejny głośny transfer. Do klubu z Motoru Lublin na dwa lata trafił Krzysztof Buczkowski. (...)
103
7 miesięcy temu
Zdunek Wybrzeże Gdańsk przedstawił niemal pełny skład w jakim przystąpi do przyszłorocznych rozgrywek eWinner 1. Ligi żużlowej. Zespół wydaje się bardzo wyrównany i wiele wskazuje (...)
994
Cellfast Wilki Krosno, który w zakończonym sezonie sprawił olbrzymią niespodziankę, jako beniaminek awansował do finału eWinner 1.Ligi żużlowej oświadczył, że w pełni rozliczył się(...)
189
Równolegle do budowy składu AFORTI Start Gniezno trwały rozmowy zmierzające do stworzenia sztabu szkoleniowego, który będzie czuwał nad drużyną w przyszłorocznych rozgrywkach eWinn(...)
103
Włodarze Abramczyk Polonii Bydgoszcz uzgodnili warunki porozumienia z pierwszymi zawodnikami na sezon 2021.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com