Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
241
Działacze GTM Start Gniezno przygotowali niespodziankę dla wszystkich kibiców czarnego sportu w Pierwszej Stolicy! Jeszcze w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia, odbędzie się(...)
128
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
239
Niezwykle intensywny dzień transferowy Stelmet Falubaz Zielona Góra kończy jeszcze jedną informacją. Na kolejny sezon w zielonogórskim klubie pozostaje Jan Kvech.(...)
408
Stelmet Falubaz Zielona Góra w dniu dzisiejszym przedstawił kolejny głośny transfer. Do klubu z Motoru Lublin na dwa lata trafił Krzysztof Buczkowski. (...)
103
3 tygodnie temu
Zdunek Wybrzeże Gdańsk przedstawił niemal pełny skład w jakim przystąpi do przyszłorocznych rozgrywek eWinner 1. Ligi żużlowej. Zespół wydaje się bardzo wyrównany i wiele wskazuje (...)
994
Cellfast Wilki Krosno, który w zakończonym sezonie sprawił olbrzymią niespodziankę, jako beniaminek awansował do finału eWinner 1.Ligi żużlowej oświadczył, że w pełni rozliczył się(...)
189
Równolegle do budowy składu AFORTI Start Gniezno trwały rozmowy zmierzające do stworzenia sztabu szkoleniowego, który będzie czuwał nad drużyną w przyszłorocznych rozgrywkach eWinn(...)
103
Włodarze Abramczyk Polonii Bydgoszcz uzgodnili warunki porozumienia z pierwszymi zawodnikami na sezon 2021.(...)
106
W poniedziałek 20 września na łódzkiej Moto Arenie odbyła się pierwsza konferencja prasowa dotycząca składu drużyny Orła Łódź na sezon 2022. Podczas konferencji ogłoszono, iż w klu(...)
151
W przyszłym sezonie Jakub Jamróg drugi sezon będzie reprezentował barwy Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Jak przyznaje się sam zawodnik decyzja o pozostaniu gdańskim klubie nie była specja(...)
108
Oskar fajfer triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach eWinner 1. Ligi rozgrywanych na torze Stadionu im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Tuż za nim linię mety biegu finałowego mi(...)
187
Aforti Start Gniezno poinformował , że pierwszym zawodnikiem, który podpisał kontrakt na kolejny sezon jest kapitan zespołu, Oskar Fajfer.(...)
341
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Gdańska. Już w niedzielę, 19 września 2021 r. o godzinie 13.00 rozpoczną się tam atrakcyjnie zap(...)
335
W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 meczem pomiędzy ROW Rybnik a Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. rozpocznie się walka fazy play-off w eWinner 1.Lidze żużlowej. (...)
104
Fanów łódzkiego żużla czekają jeszcze w tym roku dwa wydarzenia. W najbliższą niedzielę 15 sierpnia o godzinie 16:00 żużlowcy Orła Łódź pojadą w ostatnim ligowym meczu w sezonie, a(...)
117
Czech, Jan Kvech został wypożyczony do końca sezonu z Marwis.pl Falubaz Zielona Góra do Cellfast Wilki Krosno.(...)
109
Rafael Wojciechowski po dzisiejszej porażce w Gdańsku zapowiedział, że po ostatnich dwóch meczach rezygnuje z funkcji menadżera Aforti Stat Gniezno.(...)
174
W związku z przełożeniem FIM Speedway Grand Prix w Pradze na niedzielę, na godzinę 13:00 odwołane zostało spotkanie eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów(...)
102
5 miesięcy temu
Przekładany mecz 5 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Aforti Start Gniezno został ponownie odwołany z powodu opadów jakie przeszły wraz z rozpoczę(...)
0
Początek dzisiejszego spotkania 11 rundy eWinner pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. przesunięty został o ponad dwie godziny z 14:00 na godzinę 1(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com