Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
My Krzyżacy - Po konferencji prasowej w Toruniu
 03.01.2012 15:01
Dzisiaj w toruńskim klubie Unibax odbyła się konferencja prasowa, na której obecni byli: prezes Wojciech Stępniewski, dyrektor Krystian Jaworski oraz nowy kapitan zespołu - Ryan Sullivan. Poniżej przedstawiamy komunikat klubu.

Na rozpoczęcie konferencji Prezes Klubu Wojciech Stępniewski symbolicznie mianował Ryana Sullivana kapitanem drużyny w sezonie 2011. Australijczyk od zawsze był bardzo dobrym „duchem” drużyny, a niniejsza nominacja jest dla niego ogromnym wyróżnieniem. Kolejną kwestią przedstawioną na spotkaniu była prezentacja nowego hasła, które będzie towarzyszyć drużynie toruńskiej. „MY KRZYŻACY”, bo tak brzmi hasło, to odwołanie się do historii toruńskiego miasta, które jest z Krzyżakami utożsamiane. Kolejnym punktem spotkania była prezentacja nowych barw na kevlarze drużyny. Nowe barwy kevlarów, w których występować będzie zespół Unibaksu Toruń to czarno-białe z podkreśleniem barw klubowych na plastronie drużyny.

Prezes Wojciech Stępniewski następnie przekazał informacje o strategii marketingowej na okres jesienno-zimowy. Cała strategia pod nazwą „Krzyżakomania” będzie składać się z m.in. ok. 40-50 wizyt żużlowców w szkołach w całym regionie kujawsko-pomorskim, zorganizowania Mikołajek dla dzieci, kilku debatach z wszystkimi chętnymi kibicami w Toruniu, wydanie kalendarza klubowego, a także prezentacji drużyny, która odbędzie się na przełomie lutego i marca. Ponadto już w trakcie przyszłorocznych rozgrywek na parkingu za Strefą Niebieską powstanie namiot „Krzyżacka Twierdza”, w którym odbywać się będą konkursy i zabawy przed spotkaniami, ale także będą miały miejsce wizyty żużlowców tuż po zakończeniu każdego meczu.

KST UNIBAX zapowiada jeszcze wiele innych niespodzianek, które sprawią że kibice z niecierpliwością będą czekać na rozpoczęcie nowego sezonu żużlowego. W ciągu kilku najbliższych tygodni zostanie zorganizowana także kolejna konferencja, na której zostanie podana pełna informacja dotycząca sprzedaży karnetów na sezon 2011.

 

0 (za: inf. prasowa speedway.torun.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com