Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WOJCIECH STEPNIEWSKI - Wiadomości
0
W nadchodzącym sezonie żużlowym na polskich torach ekstraligowych zostanie wprowadzone duże udogodnienie dla polskich arbitrów. Do tej pory sędziowie mieli spory problem, gdy zawod(...)
1
Z powodu epidemii, w przeważającej większości odwołano zawody sportowe na świecie. Nie inaczej jest w Polsce. Mimo, że sezon oficjalnie jeszcze nie ruszył to PZM już przełożył pier(...)
0
14 sierpnia w Gdańsku odbędą się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Wczoraj podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej poznaliśmy dziką kartę na sierpn(...)
0
PGE Ekstraliga ? taką nazwę od 2015 roku będą nosiły rozgrywki najlepszej żużlowej ligi świata. Na mocy umowy, która została zawarta we wtorek 24 lutego 2015 r. pomiędzy PGE Polską(...)
0
Wojciech Stępniewski - prezes Enea Ekstraligi - w wywiadzie dla portalu speedwayekstraliga.pl mówi o zakończonym sezonie oraz o sytuacji w jakiej znalazły się CKM Włókniarz S.A. i (...)
0
Wiele wskazuje na to, że Unibax Toruń zakończy tegoroczny sezon bez medalu. Drużyna "Aniołów" fatalnie zaprezentowała się w niedzielę w Gorzowie i tylko cud może sprawić, że odrobi(...)
0
Leszczynianie twierdzili, że tor był dobrze przygotowany, zaś zupełnie innego zdania byli pracownicy i zawodnicy Unibaxu Toruń. Nerwy puściły prezesowi torunian Wojciechowi Stępnie(...)
0
Dzisiaj w toruńskim klubie Unibax odbyła się konferencja prasowa, na której obecni byli: prezes Wojciech Stępniewski, dyrektor Krystian Jaworski oraz nowy kapitan zespołu - Ryan Su(...)
0
Sprzeciw Władysława Komarnickiego, prezesa Caelum Stali Gorzów wystarczył, aby sprawa startu zawieszonego Rune Holty upadła. Wcześniej prezes Unibaxu Toruń Wojciech Stępniewski chc(...)
0
W jutrzejszym spotkaniu Stelmet Falubazu Zielona Góra z Unibaxem Toruń dojdzie najprawdopodobniej do kuriozalnej sytuacji - goście będą zmuszeni podać w składzie kontuzjowanego Mic(...)
0
Unibax Toruń praktycznie ma już gotowy skład na przyszłoroczny sezon. Drużyna z Torunia przedłużyła umowy z dotychczasowymi zawodnikami, choć jak przyznał prezes Wojciech Stępniews(...)
0
Rune Holta podpisał dokumenty na starty w sezonie 2011 z Unibaxem Toruń - takie sensacyjne informacje podaje dziennik "Nowości". Kontrakt ma opiewać na zdecydowanie niższą kwotę ni(...)
0
Tuż po zakończeniu sezonu 2010 działacze Unibaxu Toruń opracowali plan wizyt w szkołach oraz innych spotkań z kibicami speedway'a nie tylko w Toruniu. Miało to być lekiem na drasty(...)
0
Po nagłym wprowadzeniu nowych tłumików w Polskich ligach, w klubach praca wrze. Większość zawodników nie była przygotowana na tak niespodziewaną decyzje. Zbroją się także toruńskie(...)
0
Prezes Unibaxu Toruń Wojciech Stępniewski zagwarantował kibicom, że zorganizuje Wiesławowi Jagusiowi turniej pożegnalny, jakiego jeszcze  w Polsce nie było. Ma się on odbyć ju(...)
0
Ostatnio znów powrócił długo omawiany temat powiększenia najwyższej żużlowej klasy rozgrywkowej w Polsce do 10 drużyn. Przeciwna tym zmianom była TVP, która transmituję Speedway Ek(...)
0
W związku z coraz lepszymi warunkami pogodowymi w Polsce, działacze Unibaxu Toruń zdecydowali się zrezygnować z wyjazdy na treningi do Gyuli. W zamian za to, drużyna z kujawsko-pom(...)
0
Za nieco ponad tydzień, 19 marca na Rynku Staromiejskim w Toruniu odbędzie się oficjalna prezentacja Unibaxu Toruń. Działacze "Aniołów" zaplanowali całą imprezę z dużym rozmachem -(...)
0
Kilka dni temu zapadła ostateczna decyzja odnośnie kary meczu dla Rune Holty. Przypomnijmy, że sam Norweg z polskim paszportem oraz jego nowy pracodawca wnioskowali o zmianę kary n(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com