Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Powrót Lecha Kędziory do Gniezna. Szczepaniak i Jabłoński przedłużyli kontrakty.
 06.12.2010 21:08
Zgodnie z przewidywaniami nowym trenerem gnieźnieńskiego Startu został Lech Kędziora. Potwierdziły się również wcześniejsze doniesienia o pozostaniu w zespole Michała Szczepaniaka oraz Krzysztofa Jabłońskiego, którzy dzisiaj oficjalnie złożyli podpisy pod nowymi kontraktami. Niewiadomą pozostaje jednak przyszłość Kacpra Gomólskiego, który rozważa przejście do Falubazu Zielona Góra.

 

Przypominamy, że trener Kędziora z powodzeniem prowadził zespół Startu Gniezno w sezonie 2006, kiedy to zawodnicy z Grodu Lecha zajęli trzecie miejsce w pierwszej lidze. 
 
 
Prezes Towarzystwa Żużlowego Start, Arkadiusz Rusiecki odniósł się do sytuacji Kacpra Gomólskiego oraz jego ewentualnego transferu: - Z panią prezes Półtorak wyjaśniliśmy sobie wszystko w połowie ubiegłego tygodnia. Propozycja z wypożyczeniem do Startu Ryana Fishera była dla nas nie do przyjęcia, a opcja finansowa została z kolei odrzucona przez stronę rzeszowską. Stąd rozmowy zostały zamknięte. Kontekst rozmów z prezesem Dowhanem był i jest w zasadzie podobny. Stanowisko Startu zielonogórzanom przedstawiłem i dziś niewiele wskazuje na to, że rozmowy będą kontynuowane. Kacper Gomólski to dla nas na tyle ważne ogniwo w procesie budowania zespołu na sezon 2011, że w jego zatrzymaniu w Gnieźnie jesteśmy bardzo zmotywowani.
0 (za: start.gniezno.pl/inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com