Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRZYSZTOF JABLONSKI - Wiadomości
0
Junior Stelmet Falubaz Zielona Góra, Norbert Krakowiak triumfował w Indywidualnym Turnieju Żużlowym z okazji zakończenia kariery sportowej przez Krzysztofa Jabłońskiego rozgrywanym(...)
168
Zawody w Zielonej Górze.(...)
105
Adam Skórnicki stanie na czele sztabu szkoleniowego zielonogórskiego klubu w sezonie 2018. Aleksander Janas i Krzysztof Jabłoński będą natomiast pracować z młodzieżą.(...)
0
Krzysztof Jabłoński ma ważną umowę trenerską z gnieźnieńskim klubem do końca lutego. Od marca prawdopodobnie funkcję tę pełnić będzie inna osoba. (...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
103
Wyrównany przebieg miało niedzielne spotkanie pomiędzy TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski a GTM Start Gniezno. Gospodarze zapewnili sobie triumf w rewanżowym pojedynku dopiero w osta(...)
40
Żużlowcy GTM Start Gniezno odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem z kwitkiem odprawiona została drużyna TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski. W pierwszej połowie mecz miał wyrówn(...)
119
W sobotę w ramach zaległej piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do derbowego spotkania d(...)
0
Wysokim zwycięstwem GTM Start Gniezno zakończyło się spotkanie na szczycie z liderem 2. Ligi Żużlowej - Speed Car Motor Lublin. (...)
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy żużlowcami Naturalna Medycyna PSŻ Poznań a GTM Start Gniezno. "Skorpionów" czeka nie lada wyzwanie. O ile zwycięstwo (...)
101
GTM Start Gniezno pokonał w niedzielnym meczu 2. Ligi Żużlowej zespół Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Kibiców bez wątpienia cieszy fakt, że udany występ zaliczył Krzysztof Jabłoński(...)
18
W niedzielę GTM Start Gniezno zmierzył się w derbowym pojedynku z Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Do wyścigu dziewiątego goście pilnowali wyniku, jednak w dalszej fazie meczu jakby (...)
0
Zespoły GTM Start Gniezno oraz Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań rozegrały bardzo interesujące spotkanie. Emocji i mijanek nie brakowało. Górą byli jednak gospodarze. Spotkanie zakońc(...)
236
W najbliższą niedzielę kolejny mecz rozegrają żużlowcy Speed Car Motoru Lublin. Na torze przy Al. Zygmuntowskich przeciwnikiem "Koziołków" będzie GTM Start Gniezno. Gnieźnianie pod(...)
4
W najbliższą niedzielę niepokonany dotąd Speed Car Motor Lublin podejmie GTM Start Gniezno. Poznaliśmy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie. Początek zmagań godzina 18:30.(...)
0
W ramach piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do spotkania dwóch ośrodków, które są gło(...)
1
W ramach czwartej kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Rawicza. "Niedźwiadki" przystąpią do tego spotkania z czterema juniorami, co już na w(...)
1
Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie GTM Start zmierz się z Stal-Met Kolejarzem Opole. Tym samym obie drużyny zainaugurują swój sezon w rozg(...)
2
Gnieźnieński klub zaplanował kolejną prezentację drużyny. W piątek, 31 marca we Gnieźnie o godzinie 18:00 kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z nową drużyną. Tym r(...)
3
Drużyna Lejonen Gislaved wygrała towarzyskie spotkanie na torze w Gnieźnie z GTM Start. Drużyna ze szwedzkiej Elitserien pokonała miejscowych różnicą ośmiu punktów. Pogoda nie pozw(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com