Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEEDWAY WANDA KRAKOW - Wiadomości
106
Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki rozpoczyna internetowe badania opinii Kibiców i mieszkańców Krakowa. Celem badań, które żużlowy klub będzie realizował wraz z prestiżową (...)
8
Nowy podmiot chce odrodzić żużel w Krakowie! Wydawało się, że dla żużlowej Wandy nie ma ratunku. Krakowscy kibice czarnego sportu nie muszą jednak na zawsze żegnać się ze sportowym(...)
6
Chociaż do zakończenia żużlowego okienka transferowego pozostało jeszcze kilkanaście dni, większość zespołów odkryła już swoje karty na najbliższy sezon i zaprezentowała zawodników(...)
0
Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
W Pile ostatni mecz sezonu dla Polonii i Wandy Kraków. Emocji większych raczej nie będzie. Smaczku dodać powinien występ Sindy Weber, który powinien być debiutem kobiety w ligowej (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 73:14. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
20
Nikomu nie można odmówić walki ale trzeba też chcieć walczyć.(...)
152
Kolejne zawieszenie. Czy słuszne?(...)
0
Niedzielne spotkanie ligowe Speedway Wandy Kraków z Wilkami Krosno zakończyło się wysoką wygraną gości, 64:26. Tym samym zakończył się tegoroczny sezon żużlowy w Grodzie Kraka. Naj(...)
0
Wilki Krosno rozgromiły na wyjeździe Speedway Wandę Kraków 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lider tabeli najniższego szczebla rozgrywek w naszym kraju pauzuje. W obecnej chwili ma 3 punkty przewagi nad zajmującą drugie miejsce ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. Poznaniacy, bo o(...)
0
W Krakowie ponownie obyło się, niestety, bez niespodzianki. Zgodnie z przedmeczowymi oczekiwaniami, przyjezdna Stainer Unia Kolejarz Rawicz rozgromiła krakowską drużynę na własnym (...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Speedway Wanda Kraków w stosunku 23:66. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
26
Na piątkowe popołudnie zaplanowano kolejne podejście do spotkania pomiędzy Speedway Wandą Kraków i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00.(...)
0
Decyzją GKSŻ niedzielny mecz pomiędzy OK Bedmet Kolejarze Opole a Speedway Wanda Kraków został po raz kolejny odwołany ze względu na prognozowane opady deszczu.(...)
0
Nikomu nie powinno się odmawiać chęci udziału w rozgrywkach ligowych, a tym bardziej wówczas gdy spełnia wszystkie wymogi licencyjne jakie narzucane są na kluby przez Główną Komisj(...)
0
Nikomu nie powinno się odmawiać chęci udziału w rozgrywkach ligowych, a tym bardziej wówczas gdy spełnia wszystkie wymogi licencyjne jakie narzucane są na kluby przez Główną Komisj(...)
137
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe Speedway Wandę Kraków w stosunku 20:70. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
35
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
56
Już dziś w ramach 10. kolejki 2. Ligi Żużlowej do zespołu z Nowej Huty, Speedway Wandy Kraków, zawita OK Bedmet Kolejarz Opole. Spotkanie na krakowskim owalu zdaje się, nawet jeszc(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com