Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN GALA - Wiadomości
1428
Dzisiaj dowiedzieliśmy dokąd trafił Adrian Gała po czteroletnim pobycie w Starcie Gniezno. Od przyszłego sezonu zawodnik będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.(...)
1997
Adrian Gała po czterech latach spędzonych w gnieźnieńskim Starcie postanowił zmienić barwy klubowe.(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierwszej Stolicy Polski przedłużyła kontrakty z Oliverem Berntzonem, (...)
0
W drugim biegu eliminacji 71. Zlatej Prilby rozgrywanej na torze w Pardubicach doszło do upadku z udziałem Adriana Gały. Po nierównym starcie sędzia przerwał bieg. Na wejściu w pie(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
196
W niedzielnym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Car Gwarantem Start Gniezno a Arged Malesą TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski padł remis. Po meczu trójka miejscowych przedstawiciel(...)
0
Wczoraj na torze w Pardubicach odbyła się trzecia runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się zwycięstwem AK 3ton Slany. Drugie miejsce zajęła AK Marketa Praga, a podium uzupeł(...)
0
Fenomenalny występ Adriana Gały 14+1 w meczu Car Gwarant Start Gniezno z SC Lokomotiv Daugavpils tylko potwierdza, że jeden z liderów gnieźnieńskiej drużyny jest w bardzo wysokiej (...)
2
Głosowanie czytelników ZUZELEND.com na najlepszego zawodnika VIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej wygrał Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno).(...)
1
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Mega Łada Togliatti pokonała na własnym torze Wostok Władywostok 46:44. Wśród gospodarzy najlepiej spisał się Adrian Gała, który zdobył 12 punk(...)
1
Runda otwarcia czeskiej Extraligi rozegrana została na praskiej Markecie. Triumfował nowy słowacko-czeski SC Interteam z Adrianem Gałą w składzie. Drugie miejsce przypadło dla ekip(...)
141
Adrian Gała po swojej nie obecności w składzie Car Gwarant Start Gniezno w meczu z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp, powrócił na mecz z PGG ROW Rybnik i od razu stał jednym z t(...)
9
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48(...)
627
Jeden z liderów Car Gwarantu Start Gniezno- Adrian Gała, udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział jak idą przygotowania do sezonu, w ilu ligach w przyszłym sezonie będzie występo(...)
30
Adrian Gała w nadchodzącym sezonie będzie startował w niemieckiej Bundeslidze. Polak podpisał kontrakt z drużyną MSC Wolfe Wittstock.(...)
1
Po podsumowaniu rozgrywek PGE Ekstraligi przyszedł czas na kolejny poziom ligowy - Nice 1. Ligę Żużlową. Kto znalazł się w najlepszym zestawieniu tego sezonu?(...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
125
Pierwsza runda tegorocznego cyklu TAURON Speedway Euro Championship zbliża się wielkimi krokami. Najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu zameldują się na stadionie w Gnieźnie już 23 (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com