Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN GALA - Wiadomości
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
196
W niedzielnym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Car Gwarantem Start Gniezno a Arged Malesą TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski padł remis. Po meczu trójka miejscowych przedstawiciel(...)
0
Wczoraj na torze w Pardubicach odbyła się trzecia runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się zwycięstwem AK 3ton Slany. Drugie miejsce zajęła AK Marketa Praga, a podium uzupeł(...)
0
Fenomenalny występ Adriana Gały 14+1 w meczu Car Gwarant Start Gniezno z SC Lokomotiv Daugavpils tylko potwierdza, że jeden z liderów gnieźnieńskiej drużyny jest w bardzo wysokiej (...)
2
Głosowanie czytelników ZUZELEND.com na najlepszego zawodnika VIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej wygrał Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno).(...)
1
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Mega Łada Togliatti pokonała na własnym torze Wostok Władywostok 46:44. Wśród gospodarzy najlepiej spisał się Adrian Gała, który zdobył 12 punk(...)
1
Runda otwarcia czeskiej Extraligi rozegrana została na praskiej Markecie. Triumfował nowy słowacko-czeski SC Interteam z Adrianem Gałą w składzie. Drugie miejsce przypadło dla ekip(...)
141
Adrian Gała po swojej nie obecności w składzie Car Gwarant Start Gniezno w meczu z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp, powrócił na mecz z PGG ROW Rybnik i od razu stał jednym z t(...)
9
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48(...)
627
Jeden z liderów Car Gwarantu Start Gniezno- Adrian Gała, udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział jak idą przygotowania do sezonu, w ilu ligach w przyszłym sezonie będzie występo(...)
30
Adrian Gała w nadchodzącym sezonie będzie startował w niemieckiej Bundeslidze. Polak podpisał kontrakt z drużyną MSC Wolfe Wittstock.(...)
1
Po podsumowaniu rozgrywek PGE Ekstraligi przyszedł czas na kolejny poziom ligowy - Nice 1. Ligę Żużlową. Kto znalazł się w najlepszym zestawieniu tego sezonu?(...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
125
Pierwsza runda tegorocznego cyklu TAURON Speedway Euro Championship zbliża się wielkimi krokami. Najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu zameldują się na stadionie w Gnieźnie już 23 (...)
21
Kacper Gomólski okazał się być najlepszym w rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju Auerhahnpokal w niemieckim Teterow. Drugie miejsce zajął Rune Holta, a trzecie Vadim Tarasienko. (...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
107
Reprezentacja Danii wygrała rozgrywany wczoraj na torze w Wittstock czwórmecz o Puchar Pokoju i Przyjaźni. Drugie miejsce przypadło drużynie Polski, której do zwycięzców zabrakło z(...)
131
Cała drużyna, która wywalczyła awans do pierwszej ligi dostanie propozycję nowych kontaktów. Taką deklarację złożył na wtorkowej konferencji prasowej całemu zespołowi Rafael Wojcie(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com