Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN GALA - Wiadomości
118
W finałowym meczu 2. Ligi Żużlowej mocnym ogniwem HAWA Startu Gniezno okazał się Adrian Gała. Wychowanek Startu Gniezno został ojcem sukcesu swojego zespołu wywalczając z nim bezpo(...)
120
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy HAWA Start pokonał Speed Car Motor Lublin 53:36 w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej. Jednym z ojców awansu był Adria Gała - zdobywca trz(...)
82
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy GTM Start pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 57:33 w ramach rewanżowego spotkania półfinałowego 2. Ligi Żużlowej. Najlepszym zawodnikiem gospod(...)
37
W pierwszym meczu półfinałowym zespół GTM Start Gniezno pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. W drugich w tym sezonie derbach Wielkopolski na Golęcinie czerwono-czarni triumfowali(...)
89
W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałowe w 2. Lidze Żużlowej. Zespół GTM Start Gniezno - lider rundy zasadniczej wyjedzie do Poznania, gdz(...)
0
W sobotni wieczór Adrian Gała wygrał towarzyski turniej w Teterow. Poza gnieźnianinem na podium 14. edycji tych zawodów stanęli kolejno Antonio Lindbaeck oraz Wadim Tarasienko.(...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
78
Mecz, o którym można napisać tylko tyle, że się odbył. Drużyna GTM Start Gniezno po jednostronnym pojedynku pokonała zespół KSM Krosno 68:22. (...)
0
We wczorajszym turnieju indywidualnym rozgrywanym na torze w niemieckim Wittstock po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Adrian Gaa. Polak pokona Czecha, Mateja Kusa. Na najniżs(...)
102
W niedzielę w Gnieźnie miejscowy GTM Start podejmie najsłabszą drużynę 2. Ligi Żużlowej - Kolejarza Rawicza. Niedźwiadki nie wywalczyły jeszcze żadnych punktów do tabeli i nic nie (...)
0
Już w najbliższą niedziele dojdzie do derbowej rywalizacji pomiędzy GTM Startem Gniezno a Naturalną Medycyną PSŻ Poznań. Po sobotnim treningu, jaki odbył się na torze przy ulicy Wr(...)
0
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się rozegrany w piątek na torze w Gnieźnie ćwierćfinał IMP. Miejsce drugie zajął kapitan GTM Start Mirosław Jabłoński, a trzeci sklasyfiko(...)
0
W niedzielę Speed Car Motor Lublin zmierzy się przed własna publicznością z GTM Startem Gniezno. W składzie gości awizowanego Eduarda Krcmara zastąpi Adrian Gała. (...)
236
W najbliższą niedzielę kolejny mecz rozegrają żużlowcy Speed Car Motoru Lublin. Na torze przy Al. Zygmuntowskich przeciwnikiem "Koziołków" będzie GTM Start Gniezno. Gnieźnianie pod(...)
4
W najbliższą niedzielę niepokonany dotąd Speed Car Motor Lublin podejmie GTM Start Gniezno. Poznaliśmy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie. Początek zmagań godzina 18:30.(...)
0
W ramach zaległej drugiej kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Krosna. Mecz pierwotnie planowany był na Lany Poniedziałek jednak ze względu (...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały doszło do pojedynku pomiędzy miejscowym Kolejarzem Rawicz a GTM Start Gniezno. Lepsi w spotkaniu okazali się zawodnicy z his(...)
1
W ramach czwartej kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Rawicza. "Niedźwiadki" przystąpią do tego spotkania z czterema juniorami, co już na w(...)
71
Zwycięstwem GTM Start Gniezno zakończyło się spotkanie rozegrane w ramach pierwszej kolejki 2. Ligi Żużlowej z Stal-Met Kolejarzem Opole. Goście polegli w Pierwszej Stolicy Polski (...)
1
Zwycięstwem GTM Start Gniezno zakończyło się spotkanie rozegrane w ramach pierwszej kolejki 2. Ligi Żużlowej z Stal-Met Kolejarzem Opole. Goście polegli w Pierwszej Stolicy Polski (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com