ADRIAN GALA - Wiadomości
21
Kacper Gomólski okazał się być najlepszym w rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju Auerhahnpokal w niemieckim Teterow. Drugie miejsce zajął Rune Holta, a trzecie Vadim Tarasienko. (...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
107
Reprezentacja Danii wygrała rozgrywany wczoraj na torze w Wittstock czwórmecz o Puchar Pokoju i Przyjaźni. Drugie miejsce przypadło drużynie Polski, której do zwycięzców zabrakło z(...)
131
Cała drużyna, która wywalczyła awans do pierwszej ligi dostanie propozycję nowych kontaktów. Taką deklarację złożył na wtorkowej konferencji prasowej całemu zespołowi Rafael Wojcie(...)
118
W finałowym meczu 2. Ligi Żużlowej mocnym ogniwem HAWA Startu Gniezno okazał się Adrian Gała. Wychowanek Startu Gniezno został ojcem sukcesu swojego zespołu wywalczając z nim bezpo(...)
120
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy HAWA Start pokonał Speed Car Motor Lublin 53:36 w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej. Jednym z ojców awansu był Adria Gała - zdobywca trz(...)
82
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy GTM Start pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 57:33 w ramach rewanżowego spotkania półfinałowego 2. Ligi Żużlowej. Najlepszym zawodnikiem gospod(...)
37
W pierwszym meczu półfinałowym zespół GTM Start Gniezno pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. W drugich w tym sezonie derbach Wielkopolski na Golęcinie czerwono-czarni triumfowali(...)
89
W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałowe w 2. Lidze Żużlowej. Zespół GTM Start Gniezno - lider rundy zasadniczej wyjedzie do Poznania, gdz(...)
0
W sobotni wieczór Adrian Gała wygrał towarzyski turniej w Teterow. Poza gnieźnianinem na podium 14. edycji tych zawodów stanęli kolejno Antonio Lindbaeck oraz Wadim Tarasienko.(...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
78
Mecz, o którym można napisać tylko tyle, że się odbył. Drużyna GTM Start Gniezno po jednostronnym pojedynku pokonała zespół KSM Krosno 68:22. (...)
0
We wczorajszym turnieju indywidualnym rozgrywanym na torze w niemieckim Wittstock po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Adrian Gaa. Polak pokona Czecha, Mateja Kusa. Na najniżs(...)
102
W niedzielę w Gnieźnie miejscowy GTM Start podejmie najsłabszą drużynę 2. Ligi Żużlowej - Kolejarza Rawicza. Niedźwiadki nie wywalczyły jeszcze żadnych punktów do tabeli i nic nie (...)
0
Już w najbliższą niedziele dojdzie do derbowej rywalizacji pomiędzy GTM Startem Gniezno a Naturalną Medycyną PSŻ Poznań. Po sobotnim treningu, jaki odbył się na torze przy ulicy Wr(...)
0
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się rozegrany w piątek na torze w Gnieźnie ćwierćfinał IMP. Miejsce drugie zajął kapitan GTM Start Mirosław Jabłoński, a trzeci sklasyfiko(...)
0
W niedzielę Speed Car Motor Lublin zmierzy się przed własna publicznością z GTM Startem Gniezno. W składzie gości awizowanego Eduarda Krcmara zastąpi Adrian Gała. (...)
236
W najbliższą niedzielę kolejny mecz rozegrają żużlowcy Speed Car Motoru Lublin. Na torze przy Al. Zygmuntowskich przeciwnikiem "Koziołków" będzie GTM Start Gniezno. Gnieźnianie pod(...)
4
W najbliższą niedzielę niepokonany dotąd Speed Car Motor Lublin podejmie GTM Start Gniezno. Poznaliśmy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie. Początek zmagań godzina 18:30.(...)