Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN GALA - Wiadomości
1
Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie GTM Start zmierz się z Stal-Met Kolejarzem Opole. Tym samym obie drużyny zainaugurują swój sezon w rozg(...)
0
Już w sobotę na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej "Hil Gaz Back in Town II - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W jego obsadzie nie brakuj(...)
2
Gnieźnieński klub zaplanował kolejną prezentację drużyny. W piątek, 31 marca we Gnieźnie o godzinie 18:00 kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z nową drużyną. Tym r(...)
100
W najbliższą środę w Gnieźnie żużlowcy GTM Start rozegrają kolejny trening punktowany. Rywalem czerwono-czarnych będzie Lejonen Gislaved ? drużyna szwedzkiej Elitserien. Gnieźn(...)
2
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedzia(...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
1
Gnieźnieński klub zaplanował drugą prezentację drużyny. W piątek, 31 marca we Wrześni (nieopodal Gniezna) o godzinie 15:30 kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z no(...)
167
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W środę pozn(...)
0
W wtorkowe po południe w Gnieźnie odbył się trzeci trening przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników GTM Startu, na owal wyjechali również żużlowcy Betard Spa(...)
116
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
1
Gnieźnieński klub w pierwszy dzień wiosny przedstawił dziesiątego zawodnika, który weźmie udział w turnieju "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Król(...)
1
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W niedzielę (...)
1
Gnieźnieński klub w sobotę przedstawił ósmego zawodnika, który weźmie udział w turnieju "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". (...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". We wtorek po(...)
1
W związku z tym, że sprzyjająca aura utrzymała się (wbrew nieprzychylnym prognozom) w piątkowe przedpołudnie w Gnieźnie odbył się drugi trening przed nadchodzącym wielki krokiem se(...)
3
W czwartek na gnieźnieńskim stadionie odbył się pierwszy tegoroczny trening na torze. Dla licznie zgromadzonych kibiców była to długo wyczekiwana chwila.(...)
314
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W ostatnich (...)
101
Z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy GTM Start Gniezno wspólnie z firmą ELFIH przygotowało imprezę plenerową. Dla przybyłych mieszkańców Klecka i okolic przygo(...)
247
W sobotni wieczór oficjalnie zaprezentowana została cała kadra Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start na sezon 2017. Sobotnia prezentacja odbyła się w klubie Vehikuł Czasu (...)
774
Dosłownie w ostatnich chwilach przed oficjalną prezentacją drużyny GTM Start Gniezno Adrian Gała opowiada, o czym marzy wchodząc w żużlową dorosłość, i jakim uczuciem było pokonać (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com