Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN GALA - Wiadomości
0
W piątek na torze w Pardubicach rozegrana zostanie pierwsza Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach na niezwykle specyficznym torze w Czechach wy(...)
0
Polski Związek Motorowy powołał zawodników, którzy będę reprezentować Polskę podczas Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów oraz przydzielił im miejsca, w których wystartują.(...)
0
W nadchodzącym sezonie Adrian Gała będzie reprezentował barwy Betardu Sparty Wrocław - Zależało mi, aby mieć klub który jest stabilny finansowo - przyznaje "Adik". (...)
0
Jak informuje gazetawroclawska.pl warunki kontraktów z Betard Spartą Wrocław uzgodnili dwaj młodzieżowcy - Adrian Gała i Maksym Drabik.(...)
0
Adrian Gała zawodnik miejscowego Carbon Start Gniezno z kompletem punktów wygrał I Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drugie miejsce przypadło dla Alexa Zgardzińskiego, zaś trzecie z(...)
0
Junior gnieźnieńskiego Carbon Startu, Adrian Gała we wczorajszym finale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów swym zwycięstwem w biegu dodatkowym o szós(...)
0
Dziewiętnastoletni Adrian Gała będzie w nadchodzącym sezonie podstawowym juniorem Gnieźnieńskiego Startu po tym jak szeregi tego klubu opuścił dotychczasowy lider na tej pozycji, O(...)
0
Adrian Gała podpisał pierwszy w swojej karierze zawodniczej kontrakt z klubem zagranicznym. W przyszłym sezonie wychowanek gnieźnieńskiego klubu będzie reprezentował w duńskiej Dan(...)
0
Głowna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym zatwierdza zawodnika Adriana Gałę do startów w klubie Kolejarz Rawag Rawicz. Żużlowiec w tym sezonie występował już w raw(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com