Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN GALA - Wiadomości
123
GTM Start Gniezno ostatecznie swój skład na sezon 2017 zamknęła w ostatni dzień okienka transferowego, kiedy to kontrakt parafowała szóstka obcokrajowców: Eduard Krcmar i Matej K(...)
105
Karuzela transferowa rozkręciła się na dobre. W sobotę działacze GTM Start Gniezno ogłosili pierwsze nazwiska na nadchodzący sezon 2017. Zaprezentowano Krzysztofa i Mirosława Jab(...)
127
Przed nami ostatnie już dni okienka transferowego w polskich ligach żużlowych. GTM Start jako jeden z nielicznych klubów nie odkrył jeszcze kart. W przyszłym roku zespół z Grodu Le(...)
106
Pechowo dla Adriana Gały zakończył się niedzielny mecz w Zielonej Górze, którego stawką było trzecie miejsce w PGE Ekstralidze. W swoim pierwszym wyścigu młodzieżowiec Betard Spar(...)
1
7 lat temu
Pechowo dla Adriana Gały zakończył się niedzielny mecz w Zielonej Górze. W swoim pierwszym wyścigu młodzieżowiec Betard Sparty zanotował upadek, po którym stwierdzono u niego uraz,(...)
1
W niedzielę Betard Sparta Wrocław uda się do Zielonej Góry na spotkanie z miejscowym Ekantor.pl Falubazem. Będzie to rewanżowy mecz o trzecie miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi(...)
0
Oskar Fajfer zwyciężył w sobotnim turniej Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Drugie miejsce zajął Linus Sundstroem, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Tai W(...)
109
W piątek działacze GTM Start Gniezno ujawnili nazwisko kolejnego zawodnika, który wystartuje w zawodach Hil-Gaz "Back in Town, żużel wraca do Gniezna". Będzie to wychowanek gnieźni(...)
100
W sobotę na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbył się Piknik Żużlowy. Wzięli w nim udział zaproszeni wychowankowie gnieźnieńskiego Startu: Adrian Gała oraz bracia Jab(...)
3
W niedzielnym zaległym meczu 3. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej Speedway Eko-Dir Włókniarz Częstochowa zmierzy się z liderem rozgrywek Orłem Łódź. Zespół gości do tego spotkani(...)
0
Motocykle powróciły na tor przy ulicy Wrzesińskiej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowo powstały klub we wtorek przeprowadził pierwszy pod swoim szyldem trening. Z szansy d(...)
10
Krystian Pieszczek okazał się najlepszy w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi. Drugie miejsce zajął zawodnik łódzkiego Orła - Oskar Bober, a trzecią lo(...)
35
Zwycięstwem drużyny Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra zakończył się niedzielny mecz na Golęcinie. Gości z Grodu Bachusa do triumfu poprowadził Patryk Dudek, który zainkasował 14 pu(...)
1
W środę na torze w Opolu odbył się półfinał Srebrnego Kasku, który wygrał z kompletem punktów Adrian Cyfer. Poza gorzowianinem, awans do finału uzyskali także Krystian Pieszczek, S(...)
1
Już w najbliższą środę (6 kwietnia) odbędą się półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jedna z półfinałów odbędzie się w Rawiczu, drugi natomia(...)
1
Już jutro ekipa Lecha Kędziory podejmie pilan w ramach drugiej kolejki ligowej. Rezerwowym w ekipie łódzkiej będzie młodzieżowiec z drużyny wicemistrzów Polski. (...)
0
W towarzyskim spotkaniu, w którym ekipa King`s Lynn podejmie Betard Spartę Wrocław, nie wystartuje młodzieżowiec gości, Adrian Gała. Wrocławski klub poinformował o tym fakcie na Tw(...)
1
We wtorek 26 stycznia w oddziale Citihandlowy.pl w Magnolia Park odbędzie się spotkanie z żużlowcami Betard Sparty Wrocław - Damianem Dróżdżem, Tomaszem Jędrzejakiem, Vaclavem Mili(...)
3
Wrocławianie oraz zielonogórzanie czekali do rozpoczęcia grudnia, by zacząć treningi ogólnorozwojowe, pod kątem nowego sezonu.(...)
0
Paweł Przedpełski zwyciężył w pierwszej Rundzie Kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w czeskich Pardubicachz kompletem punktów! Drugie miejsce zajął Wiktor (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com