Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Żużel - wszystkie aktualności
1
Z decyzją Prezydium Zarządu Główngo Polskiego Związku Motorowego CKM Włókniarz S.A. i GKS Wybrzeże S.A. nie otrzymają licencji na starty w sezonie 2015!(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
25 października na grudziądzkim stadionie przy Hallera 4 rozegrana zostanie VIII edycja Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza, który w tym roku nosi nową nazwę Speedway Pr(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegranych w Rybniku. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterów portalu zuzelend.com, Mi(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno triumfowali w środę w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski. Drugie miejsce przypadło ekipie Stali Gorzów, zaś trzecie Spar Falubaz Zielon(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się zaległy finał Złotego Kasku. (...)
0
12 października w Rybniku dojdzie do meczu Polska - Reszta Świata. Polski Związek Motorowy ogłosił kadrę na to spotkanie. (...)
0
Jeśli wszystko pójdzie po myśli działaczy dwóch klubów żużlowych z Częstochowy to w przyszłym sezonie zobaczymy w rozgrywkach ligowych dwie drużyny z tego miasta!(...)
0
To już pewne - po 13 latach cykl Grand Prix wraca do Krainy Kangurów. Umowa została podpisana na okres pięciu lat.(...)
0
Trzy medale w przeciągu trzech lat pracy w tarnowskim klubie osiągnął Marek Cieślak, który ma obawy co do przyszłości jego jako trenera i zawodników jakich miał do dyspozycji w tym(...)
0
W środę na konferencji prasowej Witold Skrzydlewski ogłosił, iż Orzeł Łódź nie przystąpi do meczy barażowych o Enea Ekstraligę. Oznacza to, że KantorOnline ViperPrint Włókniarz Czę(...)
0
W komunikacie wydanym dzisiaj przez Enea Ekstraligę podane zostały daty spotkań barażowych o prawo startów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pierwsze spotkanie w Łodzi odbdęzie się(...)
0
Dla Fogo Unii tegoroczne zmagania ligowe dobiegły już końca. Mecz finałowy ze Stalą Gorzów nie był jednak ostatnim akcentem sezonu żużlowego w Lesznie. 19 października na Stadionie(...)
0
Na czwartek 16 października na godzinę 15:45, Główna Komisja Sportu Żużlowego ustaliła nowy termin przerwanego wczoraj przez awarie oświetlenia meczu finałowego w PLŻ1 pomiędzy MDM(...)
0
Wygraną z Fogo Unia Leszno, Stal Gorzów po 31 latach zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski. (...)
0
W niedzielę, 5 października, powinniśmy poznać drużynę, która awansuje do Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Niestety w Ostrowie rozegrano zaledwie 6 wyścigów, gdyż później awarii uległo(...)
0
W pierwszym biegu finałowego meczu Bundesligi w Landshut doszło do groźnie wyglądającego upadku z udziałem Petera Kildemanda i Renata Gafurowa. Duńczyk i Rosjanin opuścili stadion (...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja ze spotkania o 3 miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski, pomiędzy Grupą Azoty Unii Tarnów a Spar Falubaz Zielona Góra. Zdjęcia są autor(...)
0
Finał PLŻ1 w Ostrowie Wlkp. został przerwany, ze względu na awarię oświetlenia stadionu po 6 biegach, przy stanie 21:15 dla ostrowian. Nowy termin spotkania ustali Główna Komisja S(...)
0
Drużyna z Tarnowa pewnie pokonała Falubaz i zdobyła brązowe medale DMP. Poniżej prezentujemy wypowiedzi zawodników i trenerów po meczu o trzecie miejsce w ENEA Ekstralidze. (...)