Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
12 października w Rybniku rozegrane zostanie towarzyskie spotkanie Polska - Reszta Świata. - Chcę, żeby ten mecz był frajdą dla kibiców - mówi Marek Cieślak, trener polskiej kadry.(...)
0
W piątek w Rzeszowie rozegrano XXX Memoriał Eugeniusza Nazimka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Grigorija Łaguty. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a trzecie przypadło dla A(...)
0
Jak poinformowała w oficjalnym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego w związku z brakiem wykonania w całości orzeczenia dyscyplinarnego zawodnik Ostrovii Ostrów Timo Lahti j(...)
0
W najbliższą niedzielę w Enea Ekstralidze zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. W Tarnowie miejscowa Grupa Azoty Unia w walce o brąz DMP odrobić będzie musiała niewielka stratę z pie(...)
0
Drużyna łódzkiego Orła dla wielu, niespodziewanie awansowała do finału play-off Nice PLŻ. A w nim , w pierwszym spotkaniu na własnym torze odniosła zwycięstwo z faworytem do awansu(...)
0
Krystian Pieszczek został triumfatorem w rozgrywanej dzisiaj na torze w Prdubicach 40 Zlata Stuha Juniorów. Drugie miejsce zajął Vaclav Milik, zaś trzecie Zdenek Holub, obaj reprez(...)
0
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat informujący o wyborze Piotra Szymańskiego na Przewodniczącego Komisji Wyścigów Torowych FIM Europe, wyborze delegatów GKSŻ (...)
0
W pierwszym spotkaniu finałowym Speedway Bundesligi AC Landshut Devils zwyciężyli przed własną publicznością z MSC Brokstedt. Bardzo dobry występ zaliczyli Martin Smolinski oraz Ch(...)
0
W niedzielę 12 października o godz.14,00 w Rybniku odbędzie się mecz międzynarodowy Polska-Reszta Świata. Znane są już awizowane składy na to bardzo ciekawe spotkanie. (...)
0
W dniu dzisiejszym FIM Europe oficjalnie potwierdziła wcześniejsze nieoficjalne doniesienia mediów. Piotr Szymański , przewodniczący GKSŻ został nowym przewodniczącym Komisji Wyści(...)
0
W niedzielę 5 października czekają widzów wielkie emocje ? rewanżowy mecz finałowy Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Transmisja spotkania PGE Marma Rzeszów ? Orzeł Łódź od godz. 13:35 w(...)
0
W czwartek na praskiej Markecie rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Czech do lat 19. Złoty medal wywalczył Eduard Krcmar. (...)
0
Pewnie wielu kibicom wydaje się, że praca mechanika jest łatwa, jednak ci, którzy tak myślą, tkwią w wielkim błędzie. O pracy mechanika opowiedział naszemu portalowi Krzysztof Momo(...)
0
W niedzielę rozegrane zostanie rewanżowe spotkanie finałowe w którym to Stal Gorzów podejmie Fogo Unię Leszno. (...)
0
Za nami dwa dni emocjonującego ścigania w Rawiczu. Podczas tych turniejów objawiło się wiele młodych talentów, wielu których spisywano na straty pokazało się z dobrej strony a tor (...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka żużlowa obecnego sezonu, będą to rewanże meczów decydujących o medalach Enea Ekstraligi. O 16:00 na torze w Tarnowie, w poj(...)
0
Dziś na torze w Rawiczu o godzinie 13:00 odbył się drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W dzisiejsze popołudnie najlepszy okazał się Kacper Woryna. Drugie miejsce po zaciętej wal(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym m.in informuje o wyznaczeniu Przewodniczącego Jury Zawodów finałowych Nice PLŻ oraz komisarza toru na finałowe zawody PLŻ(...)
0
Ale Zgardziński wygrał Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna a trzecie Adrian Gała. Jutro o godzinie 13:00 odbędzie się drugi turniej. (...)
0
W reważowym meczu finału szwedzkiej Elitserien, Elit Vetlanda pokonała na własnym torze Indianernę Kumla 57-33. Tym samym drużyna z Vetlandy przypieczętowała zdobycie mistrzostwa S(...)