Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AUSTRALIA - Wiadomości
0
Przed kilkoma minutami zakończył się półfinał Drużynowego Pucharu Świata w jeździe na żużlu w duńskim Vojens. Startowały w nim ekipy z Australii, Danii, Niemiec i Szwecji. Awans do(...)
0
Właściciele cyklu Speedway Grand Prix firma IMG i BSI po wielu nieudanych próbach nadal szuka partnera do organizacji żużlowej rundy GP w Australii. Po zeszłorocznym wycofaniu si(...)
0
W sobotnim finale DPŚ najwięcej problemów polskiej reprezentacji w drodze do trzeciego z rzędu złota sprawiła drużyna z Antypodów. Jednym z liderów Australijczyków był Troy Batchel(...)
0
Leigh Adams miał wziąć udział w terenowym rajdzie Finke Desert Race. Podczas treningowych jazd uległ straszliwemu wypadkowi. Pierwsze diagnozy mówią o złamaniu kręgosłupa w trzech (...)
0
Australijczyk Jason Crump przed chwilą zanotował upadek w Grand Prix Szwecji w Goeteborgu. Niestety, prawdopodobnie Crump doznał kontuzji złamania obojczyka. (...)
0
W rozpoczętym w sobotę tegorocznym Drużynowym Pucharze Świata, reprezentacja Australii występuje w specjalnie zaprojektowanych kevlarach. Na strojach "Aussies" widnieje bowiem logo(...)
0
To o czym mówiono i pisano od pewnego czasu stało się faktem. Znakomity australijski żużlowiec Jason Crump przesłał właśnie do Rzeszowa podpisany dwuletni kontrakt.(...)
0
Jason Crump, lider PGE Marmy Rzeszów odpowiedział o swoich wrażeniach związanych ze startami w Zielonej Górze. Było to w latach 1997-1998. Australijczyk wykręcił wówczas dla tego k(...)
0
Jedna z gazet donosi, iż Australijczyk Jason Crump uzgodnił już warunki kontraktu z beniaminkiem Speedway Ekstraligi, PGE Marmą Rzeszów. Działacze rzeszowskiego klubu nie potwierdz(...)
0
Dziś na torze Poole Pirates rozegrany został Testimonial Davey'a Watta z okazji 10-lecia startów obcokrajowca GTŻ-u na angielskich torach. W zawodach tych rywalizowały ze sobą rep(...)
0
Jason Crump był jednym z liderów najgroźniejszego rywala naszej drużyny - Australii. Pojedynek Crumpa z Gollobem w ostatnim biegu imprezy ozdobił cały turniej. Australijczyk doceni(...)
0
Wspaniałe zawody! Po fatalnym początku, zespół polski potrafił się podnieść i głównie za sprawą Tomasza Golloba, Jarosława Hampela i Piotra Protasiewicza odrobił straty i nawiązał (...)
0
12 lat temu
Ikona leszczyńskiego klubu przeszła wczoraj operację w Royal Adelaide Hospital. Jak informuje oficjalna strona zawodnika, Adam rozmawiał już z żoną - wie kim jest i co się stało, n(...)
0
Niestety! Reprezentacje Australii (63 pkt) i Danii (56 pkt) w półfinale w Didenbergen zdobyły więcej punktów niż Polacy (54) w Rawiczu! Oznacza to tylko jedno - brak udziału naszyc(...)
0
Jednym z głównych faworytów jutrzejszego turnieju Grand Prix Europy w Lesznie jest Australijczyk Jason Crump. Zawodnik PGE Marmy Rzeszów nie czuje żadnej presji przed imprezą i ryw(...)
0
W Mildurze doszło do ostatecznych rozstrzygnięć w indywidualnych mistrzostwach Australii. Mimo iż zwycięzca dotychczasowych trzech rund - Chris Holder nie awansował do żadnego z f(...)
0
Trzecia runda i trzecie zwycięstwo zanotował Chris Holder w indywidualnych mistrzostwach Australii. Tym razem zawodnik Unibaxu Toruń triumfował w Broken Hill. Drugi był Davey Watt,(...)
0
Na torze w Gillman odbyła się II runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. Podobnie jak w pierwszej, najlepszy okazał się Chris Holder, który wygrał wszystkie swoje wyścigi. Drugi(...)
0
5 stycznia w Mildurze dojdzie do ostatecznego pożegnania Leigh Adamsa z żużlowym torem. W Australii w turnieju Adamsa wystąpią m.in. Chris Holder, Darcy Ward, Troy Batchelor, Steve(...)
0
13 lat temu
Rybniccy działacze, mimo braku wsparcia ze strony Grzegorza Ślaka szykują bardzo ciekawy zespół. Po zakontraktowaniu Antonio Lindbaecka i Ronnie Jamrożego, zespół wzmocnił Australi(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com