Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AUSTRALIA - Wiadomości
0
Planowane na 29 marca starcie Żużlowej Reprezentacji Polski z Australią miało być jednym z pierwszych wydarzeń w sezonie 2020. Niestety w związku z panującą pandemią koronawirusa m(...)
100
Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia Indywidualnych Mistrzostw Australii 2019. Nowym mistrzem został Max Fricke. Srebrny medal zdobył Rohan Tungate, a brąz powędrował do Chrisa Hold(...)
108
Max Fricke został nowym Indywidualnym Mistrzem Australii. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zdobył 17 punktów i zajął drugie miejsce. Bezkonkurencyjny dzisiaj był Rohan Tungate, który(...)
230
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyła się dzisiejsza 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Wodondze. Drugie miejsce zajął Rohan Tungate, a na najni(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
780
Chris Holder triumfował w 2 rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanej na torze Olympic Park w Mildura. W biegu finałowym, który ustalił kolejność zawodów Holder pokon(...)
112
Max Fricke zwyciężył w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanych na torze w Gillman. Zawodnik wrocławskiego Betard Sparty w biegu finałowym wygrał z dobrze(...)
847
Jaimon Lidsey wygrał sobotni turniej Phil Crump International Trophy. Utalentowany 19-latek zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Max Fricke, a podium uzupełnił Jordan Stewa(...)
550
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyły się piątkowe Indywidualne Mistrzostwa stanu Południowa Australia. Zawody rozegrano na torze w Gillman. Młody 22-latek nie pozostawił rywalom złud(...)
0
W towarzyskim meczu pomiędzy reprezentacjami Australii oraz Wielkiej Brytani, który rozegrano dzisiaj na Ashfield Stadium w Glasgow zdecydowanie lepsi okazali się goście wygrywając(...)
17
W piękny piątkowy wieczór rozegrano pierwszy historyczny turniej Mistrzostwa Świata Par w nowej formule. Innowacja naprawdę dodała uroku rywalizacji co widać było po tym co działo (...)
1
Reprezentacja Polski zdecydowanie wygrała 53:37, w dzisiejszym meczu sparingowym z Australią, który rozegrany został na Stadionie żużlowym MOSiR w Pile. (...)
604
Dzisiaj na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie finał Brązowego Kasku. Z kolei trzy godziny później w Pile rozpocznie się mecz towarzyski pomiędzy Reprezentacją Polski a Australii. (...)
21
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Myślimy Australia – od razu przychodzi do głowy rywal z najwyższej półki, ekipa ze ścisłej światowej czołówki. W ostatnich latach mieliśmy już okazję się konfrontować się z tą druż(...)
44
Już 1 Maja na stadionie w Pile, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z żużlowcami z Australii. Dziś poznaliśmy skład „Biało – czerwonych” na to spotkanie. (...)
103
W sobotę na torze King`s Lynn odbył się 1. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Bezpośredni awans do finału, wywalczyła reprezentacja Wielkiej Brytanii (53), która zdominowała elim(...)
58
Zwycięstwem reprezentacji Polski (49:41) zakończył się niedzielny mecz towarzyski z drużyną Australii. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobyli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Bart(...)
265
Żużlowa Reprezentacja Polski zwyciężyła w Krakowie z reprezentacją Australii 49:41. Liderami obu drużyn byli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Jason Doyle (10+1). (...)
262
Dziś na torze w Krakowie trener Reprezentacji Polski, Marek Cieślak będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zawodników przed zbliżającym się Drużynowy Pucharem Świata na tle druży(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com