Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Coraz mniej znaków zapytania znajduje się wokół poznańskiego żużla. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AUSTRALIA - Wiadomości
100
Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia Indywidualnych Mistrzostw Australii 2019. Nowym mistrzem został Max Fricke. Srebrny medal zdobył Rohan Tungate, a brąz powędrował do Chrisa Hold(...)
108
Max Fricke został nowym Indywidualnym Mistrzem Australii. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zdobył 17 punktów i zajął drugie miejsce. Bezkonkurencyjny dzisiaj był Rohan Tungate, który(...)
230
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyła się dzisiejsza 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Wodondze. Drugie miejsce zajął Rohan Tungate, a na najni(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
780
Chris Holder triumfował w 2 rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanej na torze Olympic Park w Mildura. W biegu finałowym, który ustalił kolejność zawodów Holder pokon(...)
112
Max Fricke zwyciężył w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanych na torze w Gillman. Zawodnik wrocławskiego Betard Sparty w biegu finałowym wygrał z dobrze(...)
847
Jaimon Lidsey wygrał sobotni turniej Phil Crump International Trophy. Utalentowany 19-latek zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Max Fricke, a podium uzupełnił Jordan Stewa(...)
550
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyły się piątkowe Indywidualne Mistrzostwa stanu Południowa Australia. Zawody rozegrano na torze w Gillman. Młody 22-latek nie pozostawił rywalom złud(...)
0
W towarzyskim meczu pomiędzy reprezentacjami Australii oraz Wielkiej Brytani, który rozegrano dzisiaj na Ashfield Stadium w Glasgow zdecydowanie lepsi okazali się goście wygrywając(...)
17
W piękny piątkowy wieczór rozegrano pierwszy historyczny turniej Mistrzostwa Świata Par w nowej formule. Innowacja naprawdę dodała uroku rywalizacji co widać było po tym co działo (...)
1
Reprezentacja Polski zdecydowanie wygrała 53:37, w dzisiejszym meczu sparingowym z Australią, który rozegrany został na Stadionie żużlowym MOSiR w Pile. (...)
604
Dzisiaj na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie finał Brązowego Kasku. Z kolei trzy godziny później w Pile rozpocznie się mecz towarzyski pomiędzy Reprezentacją Polski a Australii. (...)
21
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Myślimy Australia – od razu przychodzi do głowy rywal z najwyższej półki, ekipa ze ścisłej światowej czołówki. W ostatnich latach mieliśmy już okazję się konfrontować się z tą druż(...)
44
Już 1 Maja na stadionie w Pile, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z żużlowcami z Australii. Dziś poznaliśmy skład „Biało – czerwonych” na to spotkanie. (...)
103
W sobotę na torze King`s Lynn odbył się 1. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Bezpośredni awans do finału, wywalczyła reprezentacja Wielkiej Brytanii (53), która zdominowała elim(...)
58
Zwycięstwem reprezentacji Polski (49:41) zakończył się niedzielny mecz towarzyski z drużyną Australii. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobyli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Bart(...)
265
Żużlowa Reprezentacja Polski zwyciężyła w Krakowie z reprezentacją Australii 49:41. Liderami obu drużyn byli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Jason Doyle (10+1). (...)
262
Dziś na torze w Krakowie trener Reprezentacji Polski, Marek Cieślak będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zawodników przed zbliżającym się Drużynowy Pucharem Świata na tle druży(...)
105
Brady Kurtz dostał od organizatorów australijskiej rundy FIM Speedway Grand Prix dziką kartę na te zawody. 19-latek przywdzieje plastron z numerem 16 na stadionie Etihad w Melbourn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com