Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AUSTRALIA - Wiadomości
0
Przed nami wielkie międzynarodowe wydarzenie, przepełnione żużlem najwyższej klasy. (...)
0
Znamy już pełną obsadę cyklu finałowych zawodów Indywidualnych Mistrzostw Australii. Dzisiejsze kwalifikacje w Gillman zakończyły się zwycięstwem Alexa Daviesa. Skład podium uzupeł(...)
0
Żaden klub z Ekstraligi nie pozyska już Jasona Crumpa! Australijczyk złamał rękę w wyścigach na skuterach, co wiąże się z długą rehabilitacją i operacją, która planowana jest dopie(...)
0
Australijczyk Jason Crump zdecydował się zrezygnować z cyklu Grand Prix. Zawody na Motoarenie będą ostatnimi w karierze trzykrotnego mistrza świata. (...)
0
W naszych galeriach można zobaczy obszerną fotorelacje z gnieźnieńskiego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Autorem zdjęć jest fotoreporter portalu zuzelend.com - Marce(...)
0
Już w najbliższą sobotę, 01.09.2012 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy ul Wrzesińskiej w Gnieźnie, polscy juniorzy rozpoczną bój o medale Drużynowych Mistrzostw Świat(...)
0
Reprezentacja Danii stoczyła niesamowitą walkę z Australią o złoto w Drużynowym Pucharze Świata. Dopiero w ostatnim biegu Niels Kristian Iversen zapewnił złoto dla swojej reprezent(...)
0
Przed chwilą w King's Lynn zakończył się drugi półfinał DPŚ. Po emocjonującej walce zwyciężyli Australijczycy - 45 pkt przed Wielką Brytanią 41 pkt, Czechami 30 oraz Niemcami 15 pk(...)
0
Właściciel Western Springs Stadium w Auckland - Bill Buckley, na którym odbyło się historyczne bo pierwsze Grand Prix na żużlu w Nowej Zelandii podsumował finansowo i organizacyjni(...)
0
18 marca na torze w Sheffield odbędzie się pożegnalny turniej Shane'a Parkera. Udział w zawodach zapowiedzieli kolejni zawodnicy, z Taiem Woffindenem i Peterem Karlssonem na czele.(...)
0
9 lat temu
Legenda australijskiego speedway'a i zarazem dziadek trzykrotnego mistrza świata Jasona Crumpa - Neil Street zmarł w swoim domu w Melbourne. Miał 80 lat.(...)
0
Jason Crump odchodzi z WTS-u Wrocław. Australijczyk wybrał bardzo kuszącą ofertę rzeszowskiego klubu i w przyszłym sezonie będzie bronić barw 'Żurawi'.(...)
0
Kapitalną dyspozycję zaprezentował w sobotni wieczór Darcy Ward. Australijczyk w debiucie zajął trzecie miejsce w zawodach Grand Prix. Pokonał wielu bardziej doświadczonych i utytu(...)
0
Zawodnik Unii Leszno - Troy Batchelor postanowił zrezygnować z mistrzostw Australii, które odbędą się na początku przyszłego roku. To oznacza, że sympatyczny żużlowiec nie weźmie u(...)
0
Wielki pech Darcy Warda. Jeszcze kilka dni temu wypowiadał się na jednym z portali o tym, że nigdy w swojej karierze nie był tak dobrze przygotowany do sezonu. Niestety podczas jaz(...)
0
Na godz. 19:00 zaplanowano dziś początek barażu o finał Drużynowego Pucharu Świata na torze w Gorzowie. Portal Zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na relację na żyw(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 19:00 w Gorzowie rozpocznie się finał Drużynowego Pucharu Świata. W niesamowicie wyrównanej stawce, polska reprezentacja będzie walczyć o to, aby obronić zł(...)
0
Sporym brakiem w światowym speedway'u będzie w przyszłym sezonie brak Leigh Adamsa na torze. Australijczyk w tym roku zakończył karierę i oficjalnie pożegnał się z Unią Leszno oraz(...)
0
Znamy już pełny skład finalistów DPŚ 2011 w Gorzowie Wlkp. Do reprezentacji Polski i Danii z barażu dołączyli Australijczycy i Szwedzi. Dzisiejsze zawody z 51 punktami zwyciężyli A(...)
0
Przed kilkoma minutami zakończył się półfinał Drużynowego Pucharu Świata w jeździe na żużlu w duńskim Vojens. Startowały w nim ekipy z Australii, Danii, Niemiec i Szwecji. Awans do(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com