Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
AUSTRALIA - Wiadomości
105
Brady Kurtz dostał od organizatorów australijskiej rundy FIM Speedway Grand Prix dziką kartę na te zawody. 19-latek przywdzieje plastron z numerem 16 na stadionie Etihad w Melbourn(...)
116
Reprezentacja Polski zwyciężyła niezwykle emocjonujący finał Drużynowego Pucharu Świata w angielskim Manchesterze, już po raz siódmy sięgając po trofeum Ove Fundina. Kapitan Piotr (...)
117
Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się najważniejsze wydarzenie żużlowe. Cztery nacje powalczą o tytuł Drużynowego Mistrz Świata na żużlu. Najlepsze ekipy stoczą bój na nowym żużlowy(...)
105
Reprezentacja Australii wygrała w barażu Drużynowego Pucharu Świata w angielskim Menchesterze i tym samym jako czwarta awansowała do jutrzejszego finału o puchar Ove Fundina. Drugi(...)
2
W piątek w angielskim Manchesterze odbędzie się w baraż Drużynowego Pucharu Świata. Podano oficjalne składy w jakich wystąpią drużyny podczas tych decydujących o finale zmagań. W n(...)
102
29 lipca o godzinie 20:00 w Manchesterze zostanie rozegrany baraż pomiędzy drużynami, który w zawodach półfinałowych zajęły drugie i trzecie miejsce. O przepustkę do finału będą wa(...)
111
5 lat temu
20 sierpnia na torze w Norrkoping zostanie rozegrany finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach wystąpią reprezentanci Australii, Danii, Szwecji oraz Polski. Przypomn(...)
2
Drużynowy Puchar Świata wkracza w decydującą fazę. W piątek na torze w angielskim Manchesterze odbędzie się baraż DPŚ, natomiast dzień później dojdzie do decydującej finałowej kon(...)
57
Szwedzka reprezentacja wygrała drugi półfinał DPŚ w Vestervik. Reprezentacji Trzech Koron awansowali do finału. W barażu pojadą Australia i USA. Z rywalizacji odpadli Niemcy. (...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
5
26 lipca na torze w Vastervik obędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach udział wezmą reprezentacje Szwecji, Australii, USA oraz Niemiec.(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
5
W sobotni wieczór na torze w Holsted rozegrano drugi półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach zwycięstwo odnieśli gospodarze. Awans do finału, który rozegranie z(...)
15
Indywidualnym Mistrzem Australii do lat 21 został w sobotni wieczór Jack Holder. 19-latek zwyciężył w Gillman we wszystkich biegach ze swoim udziałem. Wpierw wygrał fazę zasadniczą(...)
10
Indywidualny Mistrz Świata w letnie, australijskie dni na pewno się nie nudzi. Tajski wraz ze swymi znajomymi szaleje podczas jazdy na motocrossie.(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
0
Tegoroczny triumfator Indywidualnych Mistrzostw Australii seniorów zostanie nim po raz pierwszy w karierze. Obecnie w stawce zawodników, którzy 2 stycznia rozpoczęli fazę finałową,(...)
14
Przedostatnia runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 padła łupem 19-letniego Brady?ego Kurtza, który dzięki temu awansował na pozycję lidera klasyfikacji punktowej(...)
1
Nick Morris wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 rozegrany w Underze. Drugie miejsce zajął Mason Campton, a trzecie Sam Masters. Rywalizację poza (...)
14
Triumfem Rohana Tungate?a zakończył się pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016, rozegrany na Loxford Park Speedway w miasteczku Kurri Kurri w Nowej Połu(...)