AUSTRALIA - Wiadomości
58
Zwycięstwem reprezentacji Polski (49:41) zakończył się niedzielny mecz towarzyski z drużyną Australii. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobyli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Bart(...)
265
Żużlowa Reprezentacja Polski zwyciężyła w Krakowie z reprezentacją Australii 49:41. Liderami obu drużyn byli Przemysław Pawlicki (13+2) oraz Jason Doyle (10+1). (...)
262
Dziś na torze w Krakowie trener Reprezentacji Polski, Marek Cieślak będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zawodników przed zbliżającym się Drużynowy Pucharem Świata na tle druży(...)
105
Brady Kurtz dostał od organizatorów australijskiej rundy FIM Speedway Grand Prix dziką kartę na te zawody. 19-latek przywdzieje plastron z numerem 16 na stadionie Etihad w Melbourn(...)
116
Reprezentacja Polski zwyciężyła niezwykle emocjonujący finał Drużynowego Pucharu Świata w angielskim Manchesterze, już po raz siódmy sięgając po trofeum Ove Fundina. Kapitan Piotr (...)
117
Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się najważniejsze wydarzenie żużlowe. Cztery nacje powalczą o tytuł Drużynowego Mistrz Świata na żużlu. Najlepsze ekipy stoczą bój na nowym żużlowy(...)
105
Reprezentacja Australii wygrała w barażu Drużynowego Pucharu Świata w angielskim Menchesterze i tym samym jako czwarta awansowała do jutrzejszego finału o puchar Ove Fundina. Drugi(...)
2
W piątek w angielskim Manchesterze odbędzie się w baraż Drużynowego Pucharu Świata. Podano oficjalne składy w jakich wystąpią drużyny podczas tych decydujących o finale zmagań. W n(...)
102
29 lipca o godzinie 20:00 w Manchesterze zostanie rozegrany baraż pomiędzy drużynami, który w zawodach półfinałowych zajęły drugie i trzecie miejsce. O przepustkę do finału będą wa(...)
111
8 lat temu
20 sierpnia na torze w Norrkoping zostanie rozegrany finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach wystąpią reprezentanci Australii, Danii, Szwecji oraz Polski. Przypomn(...)
2
Drużynowy Puchar Świata wkracza w decydującą fazę. W piątek na torze w angielskim Manchesterze odbędzie się baraż DPŚ, natomiast dzień później dojdzie do decydującej finałowej kon(...)
57
Szwedzka reprezentacja wygrała drugi półfinał DPŚ w Vestervik. Reprezentacji Trzech Koron awansowali do finału. W barażu pojadą Australia i USA. Z rywalizacji odpadli Niemcy. (...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
5
26 lipca na torze w Vastervik obędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach udział wezmą reprezentacje Szwecji, Australii, USA oraz Niemiec.(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
5
W sobotni wieczór na torze w Holsted rozegrano drugi półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach zwycięstwo odnieśli gospodarze. Awans do finału, który rozegranie z(...)
15
Indywidualnym Mistrzem Australii do lat 21 został w sobotni wieczór Jack Holder. 19-latek zwyciężył w Gillman we wszystkich biegach ze swoim udziałem. Wpierw wygrał fazę zasadniczą(...)
10
Indywidualny Mistrz Świata w letnie, australijskie dni na pewno się nie nudzi. Tajski wraz ze swymi znajomymi szaleje podczas jazdy na motocrossie.(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
0
Tegoroczny triumfator Indywidualnych Mistrzostw Australii seniorów zostanie nim po raz pierwszy w karierze. Obecnie w stawce zawodników, którzy 2 stycznia rozpoczęli fazę finałową,(...)