Dzisiaj o 20:30
Belle Vue Aces
Ipswich Witches
25.04.2024 - 20:30
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
AUSTRALIA - Wiadomości
14
Przedostatnia runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 padła łupem 19-letniego Brady?ego Kurtza, który dzięki temu awansował na pozycję lidera klasyfikacji punktowej(...)
1
Nick Morris wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 rozegrany w Underze. Drugie miejsce zajął Mason Campton, a trzecie Sam Masters. Rywalizację poza (...)
14
Triumfem Rohana Tungate?a zakończył się pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016, rozegrany na Loxford Park Speedway w miasteczku Kurri Kurri w Nowej Połu(...)
0
1 stycznia w Kurri Kurri początek Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 w kategorii seniorów. Na starcie zabraknie triumfatorów z ostatnich dwóch sezonów i zarazem uczestników c(...)
2
Wśród ośmiu zawodników, którzy odpadli w serii kwalifikacyjnej znalazł się ten, którego wielu fanów ?czarnego sportu? do dziś wspomina z utęsknieniem, pomimo tego że nigdy nie osią(...)
15
Przed trzynastoma laty żużlowe Grand Prix przeszło swoistą metamorfozę. Zmodyfikowano system rozgrywania zawodów, zwiększono liczbę turniejów w kalendarzu, a zmagania najlepszych n(...)
9
Finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w australijskiej Mildurze zakończy rozgrywki międzynarodowe w sezonie żużlowym 2015. Rodzinne miasto Leigh Adamsa będzie gościło najlep(...)
0
Niespełna 40-letni Australijczyk zwyciężył w turnieju Handlebar Heroes Speedway Spectacular, rozegranym w Rockhampton.(...)
0
Po niezwykle wyrównanych zawodach z nutką dramaturgii w ostatnim biegu, sensacyjnie wygrała reprezentacja Szwecji. Drugie miejsce przypadło Duńczykom, a trzecie miejsce zajęli Pola(...)
1
Niestety sprawdziły się niekorzystne prognozy pogody dla Vojens. Od pewnego czasu w Danii dość mocno pada i jury postanowiło odwołać zawody! Powtórka w niedzielę o 14:00!(...)
1
Już w najbliższą sobotę dojdzie do ostatecznego boju o Drużynowy Puchar Świata. Czy główny faworyt jakim jest Dania, zgarnie ten tytuł czy może jednak któraś z innych reprezentacji(...)
0
Kapitan Australii Chris Holder po triumfie w drugim półfinale DPŚ w King's Lynn twierdzi, że jego zespół ma wystarczającą klasę, by zdobyć pierwsze drużynowe mistrzostwo świata od (...)
0
Australijczycy z 47 punktami wygrali półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Kings Lynn. Drugie miejsce zajęli Brytyjczycy, a trzecie Amerykanie. Bardzo słabo pojechali Łotysze, któr(...)
0
Dzisiaj w Wielkiej Brytanii w Kings Lynn odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację z tego spotkania.(...)
0
W poniedziałek w Kings Lynn rozegrany zostanie drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W Wielkiej Brytanii, poza gospodarzami, wystartują Amerykanie, Australijczycy i Łotysze.(...)
0
Już 8 czerwca na torze w angielskim King's Lynn odbędzie się półfinał o Drużynowy Puchar Świata. Wystąpi tam reprezentacja Wielkiej Brytanii, USA, Australii i Łotwy.(...)
0
10 lat temu
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację na żywo z II Rundy Speedway Best Pairs w Gustrow!(...)
0
Podczas gdy emocje związane z pierwszą rundą Speedway Best Pairs Cup jeszcze nie opadły, 11 kwietnia czeka nas kolejna runda z tego cyklu. Znamy już oficjalną listę startową na to (...)
0
Zwycięstwem duetu duńskiego zakończyła się pierwsza runda Speedway Best Pairs Cup 2015 na toruńskiej MotoArenie. Zaraz za nimi uplasowali się Polacy, a trzecie miejsce zajęli Austr(...)
0
Niespełna miesiąc został do inauguracji cyklu SGP 2015. Stawka zawodników jest mocna, a swoje 5 minut z pewnością będzie chciał mieć Troy Batchelor. Kangur w tym sezonie postanowił(...)