BARTOSZ SMEKTALA - Wiadomości
0
Bartosz Smektała podczas niedzielnego spotkania Fogo Unii Leszno z imienniczką z Tarnowa zaprezentował się w bardzo dobry sposób. Zawodnik o skład leszczyńskiej drużyny rywalizować(...)
0
Dzisiaj na grudziądzkim torze odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, których zadaniem było wyłonienie sześciu najlepszych młodych zawodników. Wygrał Ka(...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno w niedziele uczestniczyli w pierwszy tegorocznym treningu na stadionie im. A. Smoczyka. Nie tylko zawodnicy nie mogli doczekać się pierwszego wyjazdu na (...)
0
W latach ubiegłych formacje juniorską Fogo Unii Leszno tworzyli Tobiasz Musielak i Piotr Pawlicki, w tegorocznych rozgrywkach ligowych ulegnie to zmianie ze względu na to, że Tobia(...)
0
Bartosz Smektała na żużlu stawia swoje pierwsze kroki, w sezonie 2014 miał możliwość zaprezentowania się kibicom w rozgrywkach ligowych, zaledwie kilka dni po 16 urodzinach został (...)
0
Leszczynianie zawsze słynęli ze szkolenia młodzieży. W nadchodzących rozgrywkach ligowych część juniorów z Leszna będzie zmuszona opuścić swój macierzysty klub by regularnie starto(...)
0
Bartosz Smektała swój ligowy debiut zaliczył w 2014 roku w nadchodzącym sezonie wraz z Piotrem Pawlickim będzie stanowił podstawowy duet juniorski leszczyńskiej drużyny.(...)
0
Bartosz Smektała z kompletem punktów wygrał w sobotę rozgrywany w Częstochowie 44. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Drugie miejsce zajął Dawid Lampart, a trz(...)
0
W niedzielę w Olching odbył się turniej indywidualny o Złotą Wstęgę, w którym z kompletem punktów wygrał Robert Miśkowiak. Zawodnik KMŻ Lublin na podium wyprzedził uczestnika cyklu(...)
0
Jutro leszczyńska Fogo Unia wystąpi przeciwko Stali Gorzów bez swojego lidera Nikiego Pedersena, który w piątkowych IMME w biegu 11 zanotował bardzo groźny upadek. (...)