BARTOSZ SMEKTALA - Wiadomości
88
W w sobotę odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Spośród trzech reprezentantów Polski na torze w Nagyhalasz przepustkę do finału wywalczył tylko zwycięzca z(...)
4
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyła się z zespołem MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 52:38. Komplet punktów z (...)
100
Grzegorz Zengota wygrał w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu, zawodnik na swoim koncie zgromadził 14 punktów. Drugie miejsce zajął Tobiasz Musielak, który zgro(...)
103
Wczoraj na stadionie Edwarda Jancarza żużlowcy Cash Broker Stal Gorzów pokonali Fogo Unię Leszno 51:39. Gorzowianie mimo trudności sprawili ogromną radość swoim kibicom. (...)
102
Po raz kolejny deszcz storpedował finał Brązowego Kasku na świętochłowickiej Skałce. Tym razem zawody przerwane zostały po rozegraniu 15 biegów, lecz sędzia zaliczył wyniki po trze(...)
70
Dominik Kubera z Leszna wygrał rozgrywane w środę na torze w Pile eliminacje do Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Michał Gruchalski z Częstochowy, zaś trzecie kolejny Leszczyni(...)
2
Po wczorajszym sparingu ze szwedzką Griparną, Josh Bates podpisał list intencyjny na mocy którego zostanie zawodnikiem "Kolejarza" w najbliższym okienku transferowym. (...)
106
Podano szeroki skład kadry Polski na rok 2017.(...)
103
Bartosz Smektała znalazł klub w lidze duńskiej. Będzie reprezentował barwy Esbjerg Motorsport.(...)
109
W czwartek na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się ostatni turniej zaplecza kadry narodowej juniorów. Wygrał go Bartosz Smektała z Fogo Unii Leszno, ale w całym cyklu triumfowa(...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
104
Dziś odbył się turniej Zaplecza Kadry Juniorów w którym triumfowali na pierwszym stopniu podium Alex Zdardziński, na drugim Oskar Bober a na najniższym Bartosz Smektała. Oto wyniki(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
102
Zawodnicy z Polski w niedzielne popołudnie w Stralsund będą walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Europy Juniorów. Rywalami biało-czerwonych będą reprezentanci Niemiec, Danii oraz Szwecj(...)
0
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się dzisiejsza Liga Juniorów w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Dominik Kubera, natomiast trzeci był Kacper Woryna.(...)
103
Bartosz Smektała z 14 punktami na koncie zwyciężył dzisiaj w Indywidualnych Mistrzostwach Ligi Juniorów na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. O drugie miejsce w biegu dodatkowym (...)
219
Reprezentacja Polski w składzie : Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Bartosz Smektała oraz obroniła przed chwilą tytuł Drużynowego Mistrza Świata Juniorów, kt(...)
114
W sobotę w Rawiczu odbędzie się tegoroczna edycja Srebrnego Kasku. Przedstawiamy pełną listę startową jutrzejszych zmagań juniorskich. Na torze im. Floriana Kapały wystąpi czołówka(...)
109
Wczoraj na stadionie im. Floriana Kapały odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach swoją wysoką formę potwierdził Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski ? Daniel Kaczma(...)