Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
BARTOSZ SMEKTALA - Wiadomości
102
Maksym Drabik na zakończenie cyklu FOGO FIM Speedway U21 World Championship w czeskich Pardubicach wywalczył dzisiaj po raz drugi w swojej karierze tytuł najlepszego juniora świata(...)
26
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał FOGO FIM Speedway U21 World Championship w Pardubicach. Zwycięzcą turnieju został Rosjanin, Gleb Chugunov. Na drugim miejscu up(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zapewniła sobie trzeci z rzędu złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pokonali Betard Spartę Wrocław na Stadionie Olimpijski(...)
197
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór pokonała przed własną publicznością drużynę Betard Sparty Wrocław. Leszczynianie mistrzowskiego tytułu mogli być pewni już po dziesiątej gonit(...)
45
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda dzień z życia żużlowca, przy okazji rozgrywania zawodów z cyklu TAURON SEC? Teraz macie okazję się przekonać. Razem z uczestnikiem tegoroczn(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBET Włókniarza Częstochowa. Podopieczni Piotra Barona pewnie zwyciężyli w dwumeczu(...)
11
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała na własnym torze zespół Get Well Toruń, dobry występ w spotkaniu zanotował Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, który na swoim koncie zapisał osiem(...)
1
Bartosz Smektała w wielkim stylu zadebiutował w cyklu TAURON SEC. W pierwszej rundzie tegorocznych zmagań w Guestrow Polak zajął trzecie miejsce i okazał się najlepszym z biało-cze(...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
323
Rosjanin Grigorij Łaguta okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej odsłony cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął obrońca tytułu Leon Madsen, a na (...)
26
Rosjanin, Grigorij Łaguta triumfował w I rundzie cyklu Speedway European Championship rozrywanej w niemieckim Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, zaś trzecie co jest olbrzym(...)
105
Już dziś odbędzie się pierwsza odsłona tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, a po raz piąty w historii cyklu SEC areną zmagań będzie specyficzny t(...)
0
Obrońca mistrzowskiego tytuł, Bartosz Smektała zajął drugie miejsce podczas pierwszej rundy FOGO FIM Speedway U21 World Championship, która odbyła się w Lublinie. Reprezentant Pols(...)
52
Rosjanin Gleb Chugunow triumfował w 1 finale Fogo FIM Speedway U21 World Championship rozegranym w dniu dzisiejszym na torze w Lublinie. Na drugim stopniu podium stanął Bartosz Sme(...)
0
Bartosz Smektała będzie w tym roku bronił wywalczonego przed rokiem tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Młody leszczynianin od początku sezonu znajduje się w bardzo dobr(...)
44
W niedzielę rozegrano również spotkanie niemieckiej Bundesligi, w którym MSC Brokstedt pokonało na wyjeździe w Diedenbergen DMV White Tigers w stosunku 47:37. Gości do zwycięstwa p(...)
15
Znamy już pełną obsadę tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship. Dzisiaj poznaliśmy, z jakimi numerami na plastronach będą startować stali uczestnicy cyklu.(...)
125
Fogo Unia Leszno w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi rozegrała spotkanie przeciwko drużynie MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie po kiepskim początku zawodów w drugiej fazie meczu(...)