Dzisiaj o 14:00
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
BARTOSZ SMEKTALA - Wiadomości
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Jason Doyle oraz Janusz Kołodziej(...)
105
Ekipa pod nazwą Kangury wygrała Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi.(...)
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
118
Kolejny z zawodników Eltrox Włókniarza Częstochowa zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem. (...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
177
Z drużyną Fogo Unii Leszno po wywalczonym czwartym z rzędu tytule Drużynowych Mistrzostw Polski pożegnała się dwójka wychowanków klubu. Bartosz Smektała w sezonie 2021 będzie repre(...)
246
Wiemy już gdzie startować będzie w przyszłym sezonie Bartosz Smektała.(...)
1404
Po siedmiu latach występów z Bykiem na plastronie nastał czas odejścia z klubu. Dzisiaj o swoim odejściu z Fogo Unii Leszno poinformował jej wychowanek, Bartosz Smektała.(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Porażka ta oznacza, że częs(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
8
Fogo Unia Leszno we wtorkowy wieczór przed własną publicznością podejmowała drużynę RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem leszczynian w stosunku 47-43(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)