BARTOSZ SMEKTALA - Wiadomości
104
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
104
Jutro na torze w Gustrow odbędzie się druga runda SEC. O swoich przemyśleniach przed zawodami powiedzieli Bartosz Smektała oraz Janusz Kołodziej.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał IMP - Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nimi w biegu finałowym przyjechał Jarosław Hampel, Dominik Kuber(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
0
W niedzielny wieczór doszło do pojedynku pomiędzy zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa i Moje Bermudy Stalą Gorzów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowej drużyny, (...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Kacper Woryna otrzymał dziką kartę na pierwszy finał Tauron SEC, który 2 lipca rozegrany zostanie na jego macierzystym torze w Rybniku.(...)
2
Vaestervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Tauron Speedway Euro Championship Challenge - Krsko. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Lebiediew. Za nim uplasowali się Dimiri Berge ora(...)
347
Eliminacje do finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędą się 18 czerwca na torze w słoweńskim Krsko. O awans do Speedway European Championship powalczy trzech Polaków – Janusz(...)
102
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 24:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Bartosz Zmarzlik zdobywając komplet pięciu zwycięstw sięgnął po Złoty Kask im. Jerzego Szczakiela, które rozegrane zostało w Opolu. Na drugim miejscu sklasyfikowany został Dominik (...)
105
Bartosz Smektała został zwycięzcą 13 Turnieju o koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanego tradycyjnie na torze pierwszej stolicy Polski, Gnieźnie. Tuz za nim na drugim miejscu uplaso(...)
104
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie odbył się 72 Memoriał im.Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, przed Jasonem Doyle oraz Januszem Kołodzi(...)
103
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie rozegrano 72 Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, na drugim miejscu podium stanął Jason Do(...)