Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DOMINIK KUBERA - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2024 Orlen FIM Speedway GP of the Czech Republic - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
0
Bartosz Zmarzlik wygrał dzisiejsze kwalifikacje do wieczornej 3 rundy cyklu Speedway Grand Prix na torze w niemieckim Landshut.(...)
0
Dominik Kubera został zwycięzcą pierwszych w tym roku kwalifikacji do Speedway Grand Prix. Na torze Stadionu Millenium w Gorican wykręcił najlepszy czas jednego okrążenia i w pokon(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 74 Memoriał Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Grzegorz Zengota oraz Krzysztof Buczkowski(...)
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
21
Dominik Kubera otrzymał dziką kartę na ostatnią rundę Speedway Grand Prix w Toruniu.(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen, zaś trzeci uplasował się (...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Dominik Kubera nie wystartuje w jutrzejszej inauguracyjnej rundzie TAURON SEC 2023. W miejsce Polaka na torze w Częstochowie wystąpi Fin, Timo Lahti.(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
0
Cała żużlowa Polska i nie tylko przez ostatnie trzy dni, oprócz 2 rundy cyklu SGP na Narodowym, żyła tym aby dowiedzieć się jaki jest stan zdrowia Dominika Kubery oraz ile trwać bę(...)
0
Podczas dzisiejszych kwalifikacji do Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie doszło do brzydko wyglądającego upadku Dominika Kubery.(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com