Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DPS - Wiadomości
0
Już za nieco ponad dwie godziny w Bydgoszczy rozpocznie się pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Polacy walczyć będą o bezpośredni awans do finału w Malilli, 14 lipca. Ryw(...)
0
Już jutro Polacy rozpoczną zmagania w Drużynowym Pucharze Świata. Wystąpią w nie byle jakiej roli, bo bronić będą kolejnego złota. Rok temu w Gorzowie biało-czerwoni po dramatyczne(...)
0
Nasz partner z branży bukmacherskiej firma Betsafe.com wystawiła kursy na zwycięstwo w całym Drużynowym Pucharze Świata. Osłabiona reprezentacja Polski nie jest faworytem do triumf(...)
0
Kapitan naszej drużyny zdradził, że lubi jeździć w Malilli. To dobra wiadomość, ponieważ odbędzie się tam baraż i finał Drużynowego Pucharu Świata. Gollob uważa, że Polskę mimo osł(...)
0
Trener reprezentacji Polski Marek Cieślak nie będzie mógł skorzystać z usług Jarosława Hampela i Janusza Kołodzieja w sobotnim półfinale DPŚ w Bydgoszczy. Mimo osłabienia, Cieślak (...)
0
Do rozpoczęcia FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1 pozostało zaledwie kilkadziesiąt godzin. Dla kibiców, którzy w sobotę obecni będą na stadionie Polonii Bydgoszcz klub p(...)
0
Kapitan reprezentacji Polski - Tomasz Gollob już w najbliższą sobotę ma za zadanie wprowadzić naszą kadrę bezpośrednio do finału DPŚ w szwedzkiej Malilli. Bydgoszczanin jest zadowo(...)
0
Zdaniem Zenona Plecha, bardzo groźny dla naszej reprezentacji w sobotnim półfinale Drużynowego Pucharu Świata będzie Emil Sajfutdinow, który zrobi wszystko, aby na swoim domowym to(...)
0
Trwa finałowe odliczanie do FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1. Już w sobotę podczas półfinału DPŚ na bydgoskim stadionie gościć będą reprezentacje Polski, Danii, Rosji (...)
0
Krzysztof Buczkowski jest pierwszym rezerwowym na półfinał Drużynowego Pucharu Świata, który zostanie rozegrany na doskonale mu znanym torze Polonii Bydgoszcz. "Buczek" ocenia, że (...)
0
W poniedziałek w Bydgoszczy odbył się trening reprezentacji Polski przed sobotnim półfinałem Drużynowego Pucharu Świata. Już za kilka dni Polacy rozpoczną swoją drogę do obrony tyt(...)
0
Informujemy, że pomimo zamknięcia sprzedaży internetowej bilety na FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1 są nadal dostępne. Wejściówki na półfinał DPŚ, w którym 7 lipca rep(...)
0
Trener polskiej reprezentacji - Marek Cieślak postanowił ograniczyć ryzyko związane z powrotem na tor po kontuzji Janusza Kołodzieja i w jego miejsce na Drużynowy Puchar Świata wys(...)
0
W najbliższy poniedziałek 2 lipca na torze Polonii Bydgoszcz odbędzie się oficjalny trening reprezentacji Polski przed zbliżającym się półfinałem Drużynowego Pucharu Świata.(...)
0
Jak już wczoraj informowaliśmy - Enea została głównym sponsorem bydgoskiego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły umowy zawartej pomiędzy Polonią Bydgo(...)
0
Wkrótce rozpoczną się zmagania w Drużynowym Pucharze Świata. Trener Żużlowej Reprezentacji Polski powołał zawodników, którzy powalczą o miejsce w składzie biało-czerwonych. Wielki (...)
0
Znamy już szerokie kadry wszystkich państw, które zmierzą się w rozgrywkach tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata. W pierwszym składzie wystąpić będzie mogło jedynie czterech zaw(...)
0
Dużym zainteresowaniem cieszy się sprzedaż wejściówek na zawody FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1, które za nieco ponad dwa tygodnie rozegrane zostaną na stadionie przy(...)
0
Szkoleniowiec naszej kadry Marek Cieślak zdradził, że ma trzech pewniaków na występy w kadrze na Drużynowy Puchar Świata. Są nimi Tomasz Gollob, Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej.(...)
0
Drugi półfinał DMŚJ rozgrywany w niemieckim Abensbergu wygrała drużyna ze Szwecji. Cztery punkty mniej co dało w końcowym rozrachunku drugie miejsce zdobyli juniorzy z Rosji. Trzec(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com