Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
DPS - Wiadomości
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa przedstawiła kalendarz Mistrzostw Świata w ice speedwayu oraz na żużlu w 2016 roku. Polska oprócz trzech imprez z cyklu Grand Prix zorganizuje (...)
1
Przed tegorocznym sezonem Betard Sparta Wrocław ściągnęła z Rybnika Czecha - Vaclava Milika. Wszyscy we Wrocławiu zastanawiali się, czy ten zawodnik poradzi sobie w PGE Ekstralidze(...)
1
Niestety sprawdziły się niekorzystne prognozy pogody dla Vojens. Od pewnego czasu w Danii dość mocno pada i jury postanowiło odwołać zawody! Powtórka w niedzielę o 14:00!(...)
0
Polacy w czwartek wygrali baraż Drużynowego Pucharu Świata i awansowali do finału. Jak mówi Marek Cieślak, prognozy pogody na sobotę są kiepskie i zawody mogą zostać rozegrane dopi(...)
1
10 lat temu
Siedmiu Rosyjskich zawodników zostało zawieszonych za odmowę startu w Drużynowym Pucharze Świata! Taką decyzję podjęła FIM.(...)
0
Reprezentanci Polski z 48 punktami na koncie zwyciężyli w barażu DPŚ w Vojens i w sobotę staną do walki o złoto z Duńczykami, Szwedami i Australijczykami! Drugie miejce zajęli Bryt(...)
0
Gabriel Waliszko, reporter nc+, za pomocą swojego twittera przekazał, iż trener reprezentacji Rosji stwierdził, iż jego drużyna będzie musiała dzisiaj rywalizować bez braci Łagutów(...)
0
Dzisiaj o 19 w duńskim Vojens rozegrany zostanie baraż Drużynowego Pucharu Świata. Do finału awansuje zwycięzca dzisiejszych zawodów. Portal ZUZELEND.com zaprasza na relację LIVE z(...)
1
Grigorij Łaguta postanowił wystartować w barażu Drużynowego Pucharu Świata, który w czwartek rozegrany zostanie w Vojens. Jest to poważne wzmocnienie Rosyjskiej drużyny.(...)
0
Australijczycy z 47 punktami wygrali półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Kings Lynn. Drugie miejsce zajęli Brytyjczycy, a trzecie Amerykanie. Bardzo słabo pojechali Łotysze, któr(...)
0
Dzisiaj w Wielkiej Brytanii w Kings Lynn odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację z tego spotkania.(...)
0
W najbliższy czwartek reprezentacja Polski będzie rywalizowała w barażu DPŚ w Vojens. Zawodnikiem rezerwowym będzie Paweł Przedpełski.(...)
0
W sobotnim półfinale Drużynowego Pucharu Świata po raz kolejny już żużel nie pokazał się z jak najlepszej strony. I wcale nie chodzi mi o widowisko, a o regulamin.(...)
0
W poniedziałek w Kings Lynn rozegrany zostanie drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W Wielkiej Brytanii, poza gospodarzami, wystartują Amerykanie, Australijczycy i Łotysze.(...)
0
Zawody z cyklu Drużynowego Pucharu Świata elektryzują rokrocznie każdego fana ?czarnego sportu?. W tym sezonie już na początek czerwca organizatorzy zaplanowali te zmagania. Baraż (...)
0
Menadżer reprezentacji Danii - Anders Secher ogłosił szeroką, dziesięcioosobową kadrę na tegoroczną edycję Drużynowego Pucharu Świata.(...)
0
6 czerwca w Gnieźnie rozegrany zostanie półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Marek Cieślak przedstawił szeroką kadrę na te zawody.(...)
0
W dniach 27-28 lipca w Hotelu Spa Irena Eris Wzgórza Dylewskie nieopodal Grunwaldu odbyło się krótkie zgrupowanie żużlowej reprezentacji Polski przed finałem Drużynowego Pucharu Św(...)
0
2 sierpnia w Bydgoszczy rozegrany zostanie finał Drużynowego Pucharu Świata. (...)