DPS - Wiadomości
0
Niespodzianką wielkiego kalibru zakończył się półfinał Drużynowego Pucharu Świata rozgrywany we włoskim Terenzano. Zawody wygrała ekipa gospodarzy, która przed zawodami nie specjal(...)
0
W sobotę we włoskim Terenzano odbędzie się 1. runda kwalifikacyjna do Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach oprócz drużyny gospodarzy zobaczymy ekipy : Rosji, Niemiec oraz Słoweni(...)
0
Organizatorzy Drużynowego Pucharu Świata ustalili już miejsce rozgrywania jednego z półfinałów DPŚ. 29 lipca 2014 roku odbędzie się on w szwedzkim Vastervik.(...)
0
Cel reprezentacji Polski na sezon 2013 jest jeden - odzyskać utracone przed rokiem złote medale Drużynowego Pucharu Świata. Zanim rywalizacja przeniesie się do czeskiej Pragi, Pola(...)
0
Sensacyjne powołania do kadry seniorów reprezentacji Polski na żużlu. Powołania do szerokiej kadry nie dostali Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek, czołowi Polacy Enea Ekstraligi(...)
0
12 lat temu
13 lipca 2013 roku w Częstochowie rozegrany zostanie póŁfinał DPŚ. Z tej okazji pod Jasna Górę zawitali przedstawiciele BSI oraz sponsora tytularnego firmy Monster z Paulem Bellamy(...)
0
Po tym jak częstochowianom nie udała się walka o jeden z turniejów cyklu Grand Prix, BSI przyznała Włókniarzowi organizację przyszłorocznego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. N(...)
0
Tegoroczne zmiany w rozgrywkach Drużunowego Pucharu Świata na żużlu przyniosły pierwsze pozytywne skutki. Od tego sezonu gospodarze imprezy mają zapewniony udział w finale. W 20(...)
0
Reprezentacja Danii stoczyła niesamowitą walkę z Australią o złoto w Drużynowym Pucharze Świata. Dopiero w ostatnim biegu Niels Kristian Iversen zapewnił złoto dla swojej reprezent(...)
0
Już dzisiaj wieczorem oficjalnie polska reprezentacja zostanie zdetronizowana w Drużynowym Pucharze Świata. O tytuł mistrzów walczyć będą tym razem Szwedzi, Australijczycy, Rosjani(...)
0
Reprezentacja Danii zwyciężyła w dzisiejszym barażu DPŚ, zdobywając 42 punkty. Polacy niestety zdobyli tylko 38 punktów i zajęli drugie miejsce, które nic nam nie daje. Dania wystą(...)
0
Już za niespełna godzinę w szwedzkiej Malilli rozpocznie się niezwykle ważny dla naszej prezentacji baraż Drużynowego Pucharu Świata. Zapraszamy na relację na żywo z tych zawodów. (...)
0
Już dzisiaj wieczorem w szwedzkiej Malilli odbędzie się baraż Drużynowego Pucharu Świata. Tylko zwycięzca zawodów awansuje do wielkiego finału. Nie ma już miejsca na najmniejsze bł(...)
0
Można było się tego spodziewać. Nicki Pedersen odpuścił sobie tylko półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W barażu, który odbędzie się w Malilli Pedersen zapowiedział swój start. To(...)
0
Przed chwilą w King's Lynn zakończył się drugi półfinał DPŚ. Po emocjonującej walce zwyciężyli Australijczycy - 45 pkt przed Wielką Brytanią 41 pkt, Czechami 30 oraz Niemcami 15 pk(...)
0
Już za niespełna pół godziny w brytyjskim King's Lynn rozpocznie się drugi półfinał DPŚ z udziałem gospodarzy, Niemców, Czechów oraz Australijczyków. Zapraszamy na relacje na żywo (...)
0
Do ostatniego biegu Polacy walczyli w sobotę w Bydgoszczy o bezpośredni awans do finału w Malilli. W ostatnim wyścigu Tomasz Gollob przyjechał przed Emilem Sajfutdinowem, ale przed(...)
0
Już dzisiaj wieczorem w King's Lynn odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Wystąpią w nim reprezentacje Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii oraz Australii. Faworytem(...)
0
Piotr Protasiewicz zdobył w sobotę 9 punktów w półfinale DPŚ w Bydgoszczy. Reprezentacja Polski zajęła w nim drugie miejsce i będzie musiała swój awans do finału wywalczyć w barażu(...)
0
Reprezentacja Rosji zwyciężyła w półfinale DPŚ w Bydgoszczy i awansowała do finału! Polacy niestety byli o jeden punkt gorsi od Rosjan i muszą zmierzyć się w czwartkowym barażu! Ko(...)