Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DPS - Wiadomości
0
W rozegranej dzisiaj w Ljublijanie rundzie kwalifikacyjnej Drużynowego Pucharu Świata zwyciężyła i awansowała zarazem do półfinałów ekipa Stanów Zjednoczonych, która uzbierała 44 p(...)
0
Dzisiaj w słoweńskiej Ljubljanie odbędzie się runda kwalifikacyjna do Drużynowego Pucharu Świata. Oprócz gospodarza zawodów czyli ekipy Słowenii w zawodach wystąpią drużyny z Ukrai(...)
0
Zwycięstwem i zarazem awansem do półfinałów drużyny Niemiec zakończyła się runda kwalifikacyjna Drużynowego Pucharu Świata w niemieckim Herxheim. Na drugim miejscu ze stratą jedne(...)
0
Dzisiaj o godz.14:00 w niemieckim Herxheim odbędzie się runda kwalifikacyjna do Drużynowego Pucharu Świata. Wzawodach wezmą udział drużyny z Niemiec, Finlandii, Łotwy i Francji.(...)
0
Lipiec to dla kibiców czarnego sportu jeden z najważniejszych miesięcy w roku. Właśnie wtedy odbywa się Drużynowy Puchar Świata, podczas którego wyłaniana jest najlepsza drużyna żu(...)
0
Marek Cieślak odebrał wczoraj nagrodę za tytuł trenera roku 2011. Szkoleniowiec reprezentacji Polski wywalczył w minionym roku kolejne mistrzostwo ze swoimi zawodnikami. Co jest pr(...)
0
Jak co tydzień w środę na antenie radia RMG czekał na gorzowskich kibiców magazyn żużlowy, którego autorem jest Damian Rutkowski. Tym razem wszyscy fani gorzowskiej Stali mogli pos(...)
0
11 lat temu
Już dzisiaj o godzinie 20:30 w King's Lynn reprezentacja Polski zmierzy się w półfinale DPŚ z zespołami Wielkiej Brytanii, Rosji i Czech. Do finału DPŚ awansuje zwycięzca, a druga (...)
0
Znane są już wyniki losowania kasków na jutrzejszy finał Drużynowego Pucharu Świata w Gorzowie. Polacy startować będą w kaskach koloru niebieskiego. Czerwony kask wylosowała Dania,(...)
0
Kapitan reprezentacji Polski zdobył we wczorajszym finale aż 17 punktów i walnie przyczynił się do zdobycia przez nasz zespół złotego medalu. Gollob przyznaje, że sobotnie zawody t(...)
0
Za kilka chwil w Gorzowie Wlkp. rozpocznie się baraż Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. O dwa miejsca w finale powalczą Szwedzi, Australijczycy, Rosjanie i Brytyjczycy. Zapraszam(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że reprezentacja Rosji wystąpi w możliwie najsilniejszym składzie podczas jutrzejszego barażu Drużynowego Pucharu Świata w Gorzowie. W składzie znaleźli si(...)
0
Na godz. 19:00 zaplanowano dziś początek barażu o finał Drużynowego Pucharu Świata na torze w Gorzowie. Portal Zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na relację na żyw(...)
0
Jak ustalił "Express Bydgoski", włodarze Bydgoszczy - Rafał Bruski i Sebastian Chmara rozglądają się za dużą imprezą żużlową, jaką Bydgoszcz mogłaby zorganizować w 2012 roku. Być m(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 19:00 w Gorzowie rozpocznie się finał Drużynowego Pucharu Świata. W niesamowicie wyrównanej stawce, polska reprezentacja będzie walczyć o to, aby obronić zł(...)
0
Znamy już pełny skład finalistów DPŚ 2011 w Gorzowie Wlkp. Do reprezentacji Polski i Danii z barażu dołączyli Australijczycy i Szwedzi. Dzisiejsze zawody z 51 punktami zwyciężyli A(...)
0
Za kilkanaście minut w Gorzowie rozpocznie się finał DPŚ! Reprezentacja Polski zmierzy się w nim z ekipami Danii, Australii oraz Szwecji. Zapraszamy na transmisje na żywo z zawodów(...)
0
Dziś na torze w King's Lynn polska reprezentacja stanie do walki o finał tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata. Zawodnikiem, który najwięcej może o tym owalu powiedzieć, spośród (...)
0
Nie będzie zmian w składzie w reprezentacji Polski na finał Drużynowego Pucharu Świata. Nasi żużlowcy wystąpią w tym samym zestawieniu, co we wczorajszym półfinale w King's Lynn. O(...)
0
W sobotnim finale DPŚ najwięcej problemów polskiej reprezentacji w drodze do trzeciego z rzędu złota sprawiła drużyna z Antypodów. Jednym z liderów Australijczyków był Troy Batchel(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com