Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DPS - Wiadomości
0
Reprezentacja Polski w fantastycznym stylu wygrała półfinał DPŚ w King's Lynn, zdobywając aż 62 punkty. Tym samym biało-czerwoni bezpośrednio awansowali do sobotniego finału w Gorz(...)
0
W rozpoczętym w sobotę tegorocznym Drużynowym Pucharze Świata, reprezentacja Australii występuje w specjalnie zaprojektowanych kevlarach. Na strojach "Aussies" widnieje bowiem logo(...)
0
Tomasz Gollob, Jarosław Hampel i Rune Holta są pewniakami do podstawowego składu reprezentacji Polski na tegoroczny Drużynowy Puchar Świata. Wszystko wskazuje, że stawkę uzupełnią (...)
0
Wyborny występ zanotował w King's Lynn Krzysztof Kasprzak, który nie znalazł pogromcy, zdobywając dla reprezentacji Polski komplet 15 punktów. "Kasper" dodatkowo pomagał kolegom z (...)
0
Objawieniem ubiegłego sezonu był bez wątpienia Janusz Kołodziej. teraz przed zawodnikiem Unii Leszno wielkie wyzwanie - utrzymać swoją wyborną formę nie tylko w zawodach ligowych, (...)
0
Największa niewiadomą dzisiejszego półfinału DPŚ i kadry Polski zdaje się być Janusz Kołodziej. Sympatyczny zawodnik Unii Leszno od początku sezonu boryka się z problemami. Mimo ws(...)
0
Duńskie media skomentowały wczorajszy występ Polaków w półfinale DPŚ w King's Lynn. Ocenili je jako zdecydowane ale spodziewane. Możemy przeczytać także, że Polacy już w Wielkiej B(...)
0
Marek Cieślak po pierwszej serii startów był pełen obaw o losy Polaków w finale DPŚ. Wszystko zaczęło się zmieniać po złotej rezerwie, jaką znakomicie wykonał Tomasz Gollob zmienia(...)
0
Jarosław Hampel w 24 biegu przypieczętował złoty medal reprezentacji Polski w Drużynowym Pucharze Świata w Gorzowie. "Mały" zablokował tym samym jokera Australii - Chrisa Holdera. (...)
0
W roku 2012 przy Sportowej odbędzie się półfinał Drużynowego Pucharu Świata z udziałem polskiej reprezentacji W 2013 nad Brdę powróci turniej z cyklu Grand Prix?(...)
0
Janusz Kołodziej zanotował przyzwoity rezultat w ciężkim boju o złoto Drużynowego Pucharu Świata. "Koldi" przez pierwsze swoje wyścigi męczył się na strasznie wolnym motorze, jedna(...)
0
Jason Crump był jednym z liderów najgroźniejszego rywala naszej drużyny - Australii. Pojedynek Crumpa z Gollobem w ostatnim biegu imprezy ozdobił cały turniej. Australijczyk doceni(...)
0
Wspaniałe zawody! Po fatalnym początku, zespół polski potrafił się podnieść i głównie za sprawą Tomasza Golloba, Jarosława Hampela i Piotra Protasiewicza odrobił straty i nawiązał (...)
0
Już dzisiaj wieczorem w Gorzowie Wlkp. odbędzie się finał Drużynowego Pucharu Świata. Polakom w sięgnięciu po kolejne złoto będą przeszkadzać reprezentacje Australii, Danii oraz Sz(...)
0
Wczoraj poznaliśmy pozostałych dwóch rywali Polaków w walce o złoto Drużynowego Pucharu Świata. Największa niewiadomą naszego zespołu - Janusz Kołodziej, wierzy że medal pomoże mu (...)
0
Jednym z najsilniejszych punktów Polaków w półfinale DPŚ, był Piotr Protasiewicz. Wielu kibiców wątpiło w dobrą postawę zielonogórzanina, jednak ten zdobywając 13 punktów, uciął ws(...)
0
Reprezentacja naszego kraju rozpocznie dziś walkę w Drużynowym Pucharze Świata. Czy biało-czerwoni po raz trzeci z rzędu zdobędą złoty medal? Zdaniem Tomasza Golloba, będzie o to n(...)
0
Po roku przerwy do kadry narodowej powraca Piotr Protasiewicz. Na codzień kapitan Falubazu Zielona Góra, liczy na swój dobry występ już dziś, na dobrze znanym mu torze w King's Lyn(...)
0
Prawdopodobnie zapadła już decyzja odnośnie podstawowej piątki zawodników, którzy reprezentować nas będą podczas półfinału DPŚ w King's Lynn. Wiele wskazuje na to, że Marek Cieślak(...)
0
Pomimo, że kontrakt Jana Staechmanna wygasa dopiero w przyszłym roku, nie poprowadzi on w nowym sezonie narodowej reprezentacji Danii. Były zawodnik m.in. Włókniarza Częstochowa zo(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com