Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUN - Wiadomości
0
Robert Sawina przed ostatnim meczem rundy zasadniczej PGE Ekstraligi przestał pełnić rolę szkoleniowca w zespole For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W ten weekend odbędzie się kolejna już runda PGE Ekstraligi. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te spotkanie.(...)
1
W meczu U24 Ekstraliga Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 27:21. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
- To jest dla mnie coś wielkiego, że udało się pojechać w PGE Ekstralidze. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy mi pomogli. Nie czuję się bohaterem meczu mimo, że wygrałem dwa(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Doczekali się kibice Krosna, już dziś ich ulubieńcy zadebiutują w najlepszej lidze świata przed własną publicznością. Start meczu jest zaplanowany na godzinę 18:00.(...)
0
W związku z niekorzystnymi prognozami pogody przewidującymi opady deszczu w dniu rozgrywania meczów, spotkania we Wrocławiu oraz w Gorzowie zostały przełożone. Nowe terminy podane (...)
0
W sobotę 8 kwietnia na toruńskiej MotoArenie For Nature Solutions KS Apator Toruń meczem z ebut.pl Stalą Gorzów zainauguruje sezon 2023.(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)
70
W dzisiejszym meczu towarzyskim pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń a Platinum Motor Lublin lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy pokonując rywali w stosunku 51:39.(...)
0
9 miesięcy temu
Dwa tygodnie temu Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej poinformowało, że do udziału w akcji Trenuj z Wojskiem włączyli się hokeiści z KS ENERGA TORUŃ. Tym razem CSWOT zapre(...)
172
Toruński klub pozyskał utalentowanego, młodego żużlowca do swojej kadry. Z zespołem związał się Antoni Kawczyński, który swoją karierę zaczynał w Wybrzeżu Gdańsk.(...)
191
W sezonie 2022 powołano do życia Ekstraligę U24. To nowe rozgrywki przeznaczone dla żużlowców do 24 lat, które z jednej strony mają zapewniać jeszcze więcej jazdy polskim zawodniko(...)
105
Przez dwa najbliższe lata Robert Lambert reprezentować będzie Apator Toruń.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com