Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUN - Wiadomości
0
Robert Sawina przed ostatnim meczem rundy zasadniczej PGE Ekstraligi przestał pełnić rolę szkoleniowca w zespole For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W ten weekend odbędzie się kolejna już runda PGE Ekstraligi. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te spotkanie.(...)
1
W meczu U24 Ekstraliga Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 27:21. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
114
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
- To jest dla mnie coś wielkiego, że udało się pojechać w PGE Ekstralidze. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy mi pomogli. Nie czuję się bohaterem meczu mimo, że wygrałem dwa(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Doczekali się kibice Krosna, już dziś ich ulubieńcy zadebiutują w najlepszej lidze świata przed własną publicznością. Start meczu jest zaplanowany na godzinę 18:00.(...)
0
W związku z niekorzystnymi prognozami pogody przewidującymi opady deszczu w dniu rozgrywania meczów, spotkania we Wrocławiu oraz w Gorzowie zostały przełożone. Nowe terminy podane (...)
0
W sobotę 8 kwietnia na toruńskiej MotoArenie For Nature Solutions KS Apator Toruń meczem z ebut.pl Stalą Gorzów zainauguruje sezon 2023.(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)
70
W dzisiejszym meczu towarzyskim pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń a Platinum Motor Lublin lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy pokonując rywali w stosunku 51:39.(...)
0
Dwa tygodnie temu Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej poinformowało, że do udziału w akcji Trenuj z Wojskiem włączyli się hokeiści z KS ENERGA TORUŃ. Tym razem CSWOT zapre(...)
172
Toruński klub pozyskał utalentowanego, młodego żużlowca do swojej kadry. Z zespołem związał się Antoni Kawczyński, który swoją karierę zaczynał w Wybrzeżu Gdańsk.(...)
191
W sezonie 2022 powołano do życia Ekstraligę U24. To nowe rozgrywki przeznaczone dla żużlowców do 24 lat, które z jednej strony mają zapewniać jeszcze więcej jazdy polskim zawodniko(...)
105
Przez dwa najbliższe lata Robert Lambert reprezentować będzie Apator Toruń.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com