IMP - Wiadomości
0
Mający odbyć się dzisiaj na torze w Ostrowie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski nie doszedł do skutku z powodu silnych opadów deszczu. (...)
0
W ćwierćfinale IMP rozgrywanym w Lublinie zwyciężył stawiany w gronie faworytów Piotr Protasiewicz z zielonogórskiego Falubazu. Drugie miejsce całkiem niespodziewanie zajął Rafał S(...)
0
Zwycięstwem juniora toruńskiego Unibaxu zakończył się ćwierćfinał IMP rozgrywany dzisiaj na torze w Krakowie. Drugie miejsce z taką samą ilością punktów co zwycięzca, zajął Brtosz (...)
0
Dzisiejszy ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany na torze w Pile zakończył się zwycięstwem Adriana Miedzińskiego. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Krzysztof J(...)
0
Dzisiaj w Lublinie o godzinie 17:30 rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. (...)
0
Już jutro na torze w Pile odbędzie się jeden z czterech turniejów ćwierćfinałowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na starcie stanie szesnastu zawodników, z pośród których najlep(...)
0
5 czerwca w czwartek o godzinie 17.00 na torze w Krakowie odbędzie się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego rozstawiła zawodników do ćwierćfinałów IMP, które rozegrane zostaną 5 czerwca na torach w Lublinie, Pile, Ostrowie oraz Krakowie. Najlepsze ósemki z(...)
0
W naszej galerii zdjęć pojawiła się fotorelacja z niedzielnego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze tarnowskiej Unii. Zdjęcia z turnieju w Tarnowie, któryc(...)
0
Krzysztof Kasprzak w niedzielnym finale Mistrzostw Polski zdobył swój trzeci medal tych rozgrywek. Po mimo tego, że w biegu finałowym przez pierwsze okrążenie przewodził stawce nie(...)
0
Tytuł Indywidualnego Mistrza Polski na rok 2013 zdobył wczoraj na swoim domowym, tarnowskim torze Janusz Kołodziej. Bohater zawodów nie krył radości z dobycia tego tytułu trzeci ra(...)
0
Jutro w Tarnowie rozegrany zostanie 70 finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Nasz portal przy okazji chciałby przedstawić trochę statystyk i ciekawostek dotyczących zawodników, k(...)
0
Już w niedzielę w Tarnowie odbędzie się finał IMP. Trener reprezentacji Polski oraz Unii Tarnów Marek Cieślak nie ma wątpliwości kto sięgnie po złoty medal. Faworytem Cieślaka jest(...)
0
7 września na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, zaś 6 października finał Indywidualnych Mistrzostw Pol(...)
0
W czwartek na torach w Krakowie oraz Krośnie rozegrano półfinały indywidualnych mistrzostw Polski. Tym samym poznaliśmy pełną obsadę finału, który odbędzie się 6 października w Tar(...)
0
W ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze w Lublinie najlepszy okazał się Grzegorz Zengota. Zapraszamy do lektury wypowiedzi zawodników po tych zawodach. (...)
0
Ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski sezonu 2013 za nami! W ostatnim z rozgrywanych dzisiaj turniejów najlepszy okazał się Zbigniew Suchecki. Opolski tor okazał się szczęś(...)
0
Jeden z czterech ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski odbył się na torze w Grudziądzu.(...)
0
Zwycięstwem Adriana Miedzińskiego zakończył się pilski ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Nie jest to niespodzianką, gdyż wychowanek toruńskiego klubu należał d(...)
0
Z dorobkiem 13 punktów Grzegorz Zengota wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Lublinie. Drugie miejsce dla Janusza Kołodzieja, a tr(...)