Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
IMP - Wiadomości
1
W poniedziałek 4 września na łódzkiej Moto Arenie odbędzie się trzeci turniej finałowy tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Polski (Canal + Online IMP 2023). To nie lada gratka d(...)
1
3 Finał Canal+ online IMP, które dwukrotnie (dzień po dniu) nie doszły do skutku na torze w Krośnie, decyzją GKSŻ zostały przeniesione na Moto Arena Łódź i odbędą się 4 września o (...)
9
Podczas niedzielnych zawodów CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno nie zobaczymy Piotra Pawlickiego. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zmaga się z kontuzją odniesioną podczas ostatnieg(...)
0
Piotr Pawlicki nie zaliczy niedzielnych zawodów w Pile do udanych. Zawodnik podczas pierwszego biegu Indywidualnych Mistrzostw Polski zanotował groźnie wyglądający upadek.(...)
1
Święto żużla dziś przy Bydgoskiej sprowadziło pełen stadion wiernych fanów, a przy większej ilości krzesełek może i nawet dwa pełne stadiony. Po 23 latach wielka impreza powróciła (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig pierwszego finału Canal+ Online IMP rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim u(...)
0
Piotr Pawlicki zwyciężył w dzisiejszym IMP Challenge rozgrywanym na torze w Grudziądzu. Tuż za nim był Szymon Woźniak, zaś na najniższym stopniu podium stanął, będąc jednocześnie w(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
213
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Canal+ online IMP - Rzeszów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Jakub Miśkowiak oraz Bartosz Sme(...)
110
Maciej Janowski podczas wczorajszego biegu finałowego 2 Finału Canal+ online IMP na torze w Krośnie nieszczęśliwie upadł, w konsekwencji czego opuścił tor w karetce.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)
692
Mateusz Szczepaniak będący zawodnikiem Cellfast Wilki Krosno otrzymał dzika kartę na 2 finał Canal + Online Indywidualne Mistrzostwa Polski, które odbędą się na stadionie przy ulic(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał IMP - Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nimi w biegu finałowym przyjechał Jarosław Hampel, Dominik Kuber(...)
48
Dziś w siedzibie klubu GKM Grudziądz S.A. odbyła się konferencja prasowa na temat CANAL+ ONLINE Indywidualne Mistrzostwa Polski. Turniej na H4 zaplanowano na sobotę 9 lipca. Podcza(...)
0
Stadion Miejski w Rzeszowie będzie ostatnim przystankiem na drodze po tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
101
W Gdańsku odbył się jedyny półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. To wszystko pokłosie zmian jakie zaszły, bowiem od tego sezonu Indywidualne Mistrzostwa Polski przeszły reform(...)
104
Dziś o godzinie 18.00 na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski. (...)
102
Dominik Kubera ze stałą „dziką kartą” na cykl IMP 2022(...)
306
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał IMP - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Janusz Kołodziej. (...)