Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
IMP - Wiadomości
306
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał IMP - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Janusz Kołodziej. (...)
107
Paweł Przedpełski triumfował w drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie. Drugi był Piotr Pawlicki, zaś trzecie miejsce przypadło dla Oskara Fajfera.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze w Krośnie . Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Tobias(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
108
Jutro tj. w środę o godzinie 17:00 na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. (...)
108
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1/4 IMP - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Szymon Woźniak. Za nim uplasowali się Jarosław Hampel oraz Piotr Protasiewicz(...)
281
Piotr Pawlicki zwyciężył ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywany w Łodzi. Za nim uplasowali się Norbert Kościuch oraz Dominik Kubera.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu. Zwycięzcą turnieju został Tobiasz Musielak. Za nim uplasowali się Grzegorz Wala(...)
1136
Na czwartek 22 kwietnia w Bydgoszczy, Rawiczu oraz Łodzi zaplanowane zostały ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Ostatni czwarty ćwierćfinał odbędzie się 13 maja w Rzesz(...)
98
Maciej Janowski po raz drugi w swojej karierze sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca Polski. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś brąz IMP zdobył Szymon Woźniak. Na czwartym (...)
175
Janusz Kołodziej w niedzielny wieczór wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Zawodnik w finałowym starciu pokonał Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego oraz Piotra Pawlic(...)
21
W niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Lesznie najlepszy okazał się Janusz Kołodziej, który w biegu finał(...)
297
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Bartosz Zmarzlik wygrał wszystkie biegi w rundzie zasadniczej, jednak w fin(...)
79
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, a tytułu bronił Piotr Pawlicki, kapitan Fogo Unii Leszno nie obronił jednak tytułu. Na(...)
802
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozpocznie się 71 finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich do śledzenia(...)
19
Dzisiaj po raz 71 wyłoniony zostanie Indywidualny Mistrz Polski na żużlu. Tym razem Stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie będzie areną zmagań, na którym rozstrzygnie się kto w sez(...)
510
Historia Indywidualnych Mistrzostw Polski sięga początków żużla w Polsce. Finałowe starcie odbywa się co roku w mieście, które w minionym sezonie zdobyło Drużynowe Mistrzostwo Pols(...)
28
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałkowe popołudnie w leszczyńskim Ratuszu wylosowano nu(...)
146
W środowe popołudnie na torze im. Floriana Kapały odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody w Rawiczu trwały niemal trzy godziny, a powodem był nie tylko upał i c(...)
63
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krakowie. Drugie miejsce zajął Oskar Fajfer, a podium uzupełn(...)